AktualnościInnePozostałe

WYBORY 2018: Głosuj na Andrzeja Krawczyka, to człowiek naszego stowarzyszenia

Visits: 115

      W nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Powiatu Szczecineckiego startuje Andrzej Krawczyk. Jest on związany z naszym Szczecineckim Towarzystwem Lig Amatorskich. Odpowiada za Ligę Tenisa Stołowego. Wszyscy którzy go znają wiedzą, że tenis stołowy to jego pasja którą zaraża młodych adeptów tego sportu
    Rodowity szczecinecczanin. Od 38 lat szczęśliwy mąż, ojciec trójki dorosłych dzieci. Całe swoje życie zawodowe związał z jedną firmą, choć ta przez lata zmieniała swoją nazwę kilkakrotnie: od A-22, poprzez Polam i Elkam-Elko, aż po Eldę. Od blisko 50 lat związany z tenisem stołowym, który jest jego życiową pasją. Zawodnik, trener, działacz i wieloletni prezes Szczecineckiego Stowarzyszenia Miłośników Tenisa Stołowego. Obecnie realizuje się jako trener i wychowawca młodzieży w Klubie Sportowym Wielim Szczecinek. Wyróżniony tytułem Zasłużony Działacz Sportu i Turystyki, a także Złotą Odznaką honorową LZS oraz Złotą Odznaką PZTS. Również prowadzi Ligę Tenisa Stołowego zakładów pracy. Jest członkiem Szczecineckiego Towarzystwa Lig Amatorskich.
    „Jako wielki miłośnik aktywności fizycznej pracując w Radzie Powiatu chciałbym skupić swoją uwagę właśnie na sporcie w szerokim tego słowa znaczeniu. Wiem, że zawsze warto stawiać na młodzież. Dlatego chciałbym ułatwić uczniom wiejskich i gminnych szkół częstsze korzystanie z obiektów sportowych, takich jak hale sportowe, baseny, boiska czy korty. Aby to się udało należałoby m.in. obniżyć opłaty za korzystanie z takich obiektów. Będę zabiegał również o skomunikowanie kilka razy w tygodniu w godzinach popołudniowych miasta z najmniejszymi miejscowościami naszego powiatu. Do wyborów nie idę po to, żeby walczyć z kimkolwiek. Z każdą opcją potrafię się porozumieć jeżeli ma to przynieść wymierne korzyści dla mieszkańców naszego miasta i powiatu.”
   Głosujmy na ludzi związanych ze sportem. Z pewnością głos oddany na Andrzeja nie będzie głosem straconym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *