AktualnościPiłka nożna

Weekend naszych stranieri. Poczobut liderem

Visits: 210

        W ubiegły weekend 12-13 sierpnia kolejne mecze ligowe rozegrali nasi stranieri. Ponownie nie wystąpił w meczu ligowym Pogoni Szczecin Jarosław Fojut. Jego zespół zremisował na własnym boisku z Lechią Gdańsk 0:0. Pogoń po 5 kolejkach z 4 punktami zajmuje piętnastą pozycję.

        Na czoło tabeli wysunęła się Drutex- Bytovia Bytów. W pierwszoligowych rozgrywkach zespół Bartłomieja Poczobuta z 9 punktami( 3 zwycięstwa) po trzech kolejkach zajmuje pierwsze miejsce. Bytowianie w ostatnim meczu pokonali spadkowicza z ekstraklasy Ruch Chorzów 2:1. Bartek zagrał w podstawowym składzie i przebywał na boisku do 84 minuty.

        Mateusz Kwiatkowski zagrał całe spotkanie w trzeciej kolejce II Ligi. Legionovia Legionowo przegrała na wyjeździe 1:2 z Wisłą Puławy i po tym spotkaniu zajmuje ostatnia osiemnasta pozycję bez zdobyczy punktowej.

       Zespół Krzysztofa Kapuścińskiego Błękitni Stargard w bramce którego cały mecz rozegrał Mariusz Rzepecki zremisował z  GKS 1962 Jastrzębie 0:0. Błękitni z 5 punktami plasuje się na siódmej pozycji.

      Świt Skolwin w pierwszej kolejce III Ligi wygrał na własnym boisku z GKS Przodkowo 3:2. Do 46 minuty grał Mateusz Kosacki.

    Patryk Bednarski  wszedł na ostatnie szesnaście minut w Stilonie Gorzów. Jego zespół pokonał BTP Stal Brzeg 3:2. Była to druga kolejka III Ligi Grupa III. Były to jego pierwsze minuty na szczeblu trzecioligowym w tym klubie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *