Warsztaty bramkarskie z Siergiejem Szypowskim

Odsłony: 74

      W dniach 17-18 listopada w hali Zespołu Szkół w Barwicach odbyły się warsztaty bramkarskie, które poprowadzili trenerzy Siergiej Szypowski oraz Kacper Tomaszewicz.


     Udział wzięli młodzi zawodnicy, którzy przyjechali szkolić rzemiosło z różnych części Polski. Wśród nich była również młoda, obiecująca bramkarka klubu Błonie Barwice.


    Dwa dni bardzo dobrej, wytężonej pracy od okiem doświadczonego trenera, który w swojej karierze grał między innymi w takich klubach jak Szachtar Donieck, Karpaty Lwów, Hutnik Kraków, Pogoń Szczecin to wspaniała przygoda, ale także profesjonalne przygotowanie do trudnego zadania na boisku. Często na bramce stawiało się osoby, które nie chciały biegać, miały większą wagę. Teraz bramkarz musi być wszechstronnie uzdolniony, musi grać nogami, rękoma. Musi umieć czytać grę i kierować formacją obronną. W Barwicach systematycznie szkolą wszystkie aspekty podczas warsztatów, oraz treningów w filii szkółki.


       Warsztaty bramkarskie były częścią projektu realizowanego przez Szkółkę Bramkarską Goalkeeper Siergiej Szypowski, klubu sportowego Błonie Barwice a także Organizatora Imprez Turystycznych – firmę Aga-Toma. Serdecznie zapraszamy na treningi, warsztaty oraz obozy bramkarskie. Więcej informacji na: http://www.blonie.barwice.pl/szkolka-bramkarska.html

wiadomośc: Grzegorz Tomaszewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *