W Szczecinku grano w piłkę ręczną

Wiosenna Edycja Handball Cup 2018 przeszła do historii. Za nami dwa dni naprawdę zaciętych i interesujących zmagań. Rozegranych zostało łącznie 13 meczy systemem każdy z każdym plus rewanż. Zawody były tak wyrównane, że ostatecznie zwycięzcę turnieju wyłoniono po przeliczeniu łącznego bilansu bramkowego, a okazał się nim zespół Kusy I Szczecin. Drugie miejsce zajął zespół Handball Szczecinek SP6, trzecie Kusy II Szczecin, na 4. pozycji uplasowali się goście z Niemiec, zespół z Bad Freienwalde.

Rozdano również nagrody indywidualne. najlepszym bramkarzem został Kuba Sęk z Handball Szczecinek. Królem strzelców z dorobkiem 34 bramek został Michał Wiertelak (Kusy II Szczecin).

Ponadto Kolegium trenerów wybrało siódemkę turnieju, zostali nimi:
– Tobias Grotter
– Maciej Duda (HS)
– Adrian Wasilewski (HS)
– Patryk Swpbodziński
– Jakub Czeszewski
– Kamil Skrzypkowiak
– Dawid Lipiejko.

Wszystkie zespoły oraz zdobywcy indywidualnych wyróżnień zostali uhonorowani pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Nie zapomniano również o trenerach i opiekunach.

Organizatorzy turnieju dziękują za wszelką pomoc okazaną nam przy organizacji zawodów, tj. Miastu Szczecinek, OSiR-owi Szczecinek, KCUW w Szczecinku, oraz Panom Markowi Bogdanowiczowi, Zbigniewowi Topczyłko i Grzegorzowi Kilianowi za ufundowanie pucharów, Domowi Weselnemu Kolejarz za przygotowanie pysznego cateringu.

Wielkie podziękowania dla wiernych kibiców obecnych przez dwa dni.

wiadomość: Handball Szczecinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *