W Barwicach bawią się z Orange

Odsłony: 89

Minęło już 8 miesięcy rywalizacji w Klubach Sportowych Orange. Przypomnijmy, że klub sportowy Błonie Barwice został zakwalifikowany do dwuletniego programu na początku 2015 roku. Piątego lutego dostaliśmy profesjonalny sprzęt sportowy, a także wsparcie merytoryczne ekspertów i trenerów Orange. Powstała specjalna platforma internetowa ( www.klubysportoweorange.pl) na której każdy zawodnik, trener oraz rodzic ma możliwość rejestracji oraz dostęp do aktualności, bazy wiedzy, czy też rywalizacji.
Poprzez swoją aktywność i zaangażowanie zdobywamy punkty, które również można zamienić później na dodatkowy sprzęt.Każdy trener ma możliwość dodawania aktualności za co dostaje 5 punktów. Za dodanie materiałów do bazy wiedzy, by dzielić się nią z innymi 15 punktów. Znacznie więcej można dostać za zdawanie relacji z wyzwań. Co pewien czas pojawiają się zadania do wykonania z różnych dziedzin: Pięcioboju KSO, Akademii Trenera oraz Dzieje się w klubie. Za wzorcowe wykonanie zadania administrator może przyznać również godło jakości, a wraz z nim dodatkowe punkty. Program bardzo wiele zmienił w naszym klubie.Oprócz sprzętu, który dostaliśmy mamy również formę rywalizacji z innymi klubami z całej Polski, co jest pewnego rodzaju motywacją do działania. Dostajemy również niezliczoną ilość pomysłów, które wystarczy punkt po punkcie realizować, by wzbogacić ofertę klubu. Cieszymy się, że bardzo wielu zawodników, ale również rodziców włączyło się w KSO. Myślę również, że wpłynęło to w znacznym stopniu na dużą popularność klubu w regionie. Obecnie oprócz drużyny seniorów, która awansowała do 5 ligi mamy aż 7 grup młodzieżowych. Aż tylu jeszcze nie mieliśmy.
W Klubach Sportowych Orange podejmujemy wiele wyzwań, m.in. wspólne oglądanie meczów reprezentacji Polski, marszobiegi, wakacje na sportowo, sportowe kalambury, wyścigi rodzinne,nagrywaliśmy również film o klubie, ale najważniejszym w tej chwili wyzwaniem jest zaproszenie Jerzego Dudka do Barwic.
Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie dla legendy polskiej piłki nożnej wyróżni się z ponad 100 klubów i to właśnie do nas przyjedzie, tym bardziej, że pracujemy z bramkarzami. W klubach profesjonalnych to norma, ale w amatorskich często bramkarze sami muszą się sobą zająć. My współorganizujemy obozy bramkarskie. W ubiegłym roku w Barwicach trenowało 40 bramkarzy z Polski i Białorusi, a w tym również 40 tyle, że z Polski i Rosji. Dzieląc się wiedzą zdobytą na tych obozach prowadzimy również takie treningi w naszym klubie. Mamy nadzieję, że Jerzy Dudek przyjedzie do Barwic i poprowadzi wspaniały trening. Jest marzenie zawodników, rodziców a także działaczy Błoni.
(Tekst i zdjęcia G.Tomaszewicz).
6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *