AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Trwa obóz przygotowawczy AP Szczecinek

Visits: 174

            Piłkarze Akademii Piłkarskiej Szczecinek i Akademii MKP Szczecinek – podobnie jak w ubiegłym roku – przygotowują się do nowego sezonu w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim.

            W chwili obecnej na miejscu przebywają juniorzy starsi, juniorzy młodsi oraz zespół orlików sponsorowany przez Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. W drugim turnusie w to samo miejsce udadzą się trzy drużyny młodzików.

            Najstarsi z trenujących grają mecze kontrolne. Juniorzy młodsi wygrali 6-2 z juniorami starszymi Zalewu Stepnica, a starsi pokonali 5-1 seniorów Zalewu (gole zdobywali Przemysław Trzciński, Dariusz Bernaciak, Adrian Superson, Patryk Kozioł i Oskar Wagner) i 5-2 juniorów starszych Iny Goleniów, z którymi będą rywalizowali w Lidze Wojewódzkiej (Adrian Superson x2, Przemysław Trzciński, Mateusz Cukrowski, Jakub Gołucki). Ostatnie spotkanie skomentował trener Krzysztof Siemaszko:

          – Wynik satysfakcjonuje, ale gra nie do końca. Widać w zespole chęć rywalizacji o miejsce w podstawowym składzie, co mnie cieszy. Młodsi zawodnicy z rocznika 2000 i 2001 wykazują się dużym zaangażowaniem. Dla mnie był to kolejny pożyteczny sprawdzian, który ma zadanie wyłonienie zawodników reprezentujących Akademię w nowym sezonie na dobrym poziomie .

info: http://ap.szczecinek.pl/aktualnosci/trwa-ob%C3%B3z-przygotowawczy.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *