AktualnościInnePozostałe

Sukcesy tenisowych skrzatów

Visits: 110

W dniach 26-27.11.2016 r. na kortach AQUATUR w Szczecinku rozegrany został Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się miejscowi tenisiści. W rywalizacji wzięli udział młodzi tenisiści z Bydgoszczy, Goleniowa, Gorzowa, Koszalina, Poznania, Wałcza, Szczecina oraz Szczecinka.

Wśród Skrzatek:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Antonina Helińska AT Promasters Szczecin pokonała 6:4; 2:6; 10:6 Adriannę Hyl Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. Trzecie miejsce zajęły Julia Wartecka Olimpia Poznań i Weronika Kluj SKT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Antonina Helińska i Hania Brusiło Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe pokonała 6:3; 6:1 Adriannę Hyl i Zuzannę Sędzik Goleniów.

Wśród Skrzatów:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe pokonał 6:0; 6:1 Brunona Kokota AZS Poznań. Trzecie miejsce zajęli Jakub Gogulski Piątki Wałcz i Artur Król SKT Centrum Bydgoszcz. W grze podwójnej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz i Jakub Gogulski pokonali 6:3; 6:0 Brunona Kokota i Mikołaja Rucińskiego PRO Tenis Koszalin.

Wiadomość: Józef Szpakowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *