Sukcesy KSW na Polish Fighter Kids w Szczecinie

          W ostatnią sobotę 12 maja w Szczecinie odbył się kickbokserski turniej Polish Fighter Kids pod patronatem PZKB, a nasi zawodnicy startowali w formułach kick- light oraz light–contakt.
W turnieju wystartowało ponad 340 zawodników z 36 klubów z całego kraju , a w tym 10 zawodników KSW Szczecinek w kategorii wiekowej kadet młodszy i starszy. Szczecineccy sportowcy spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 4 złote medale, jeden srebrny „krążek” oraz "brąz"
Puchar Polski wywalczyli: Kacper Jakimcio w kat. -36kg ( 4 zwycięstwa), Dominik Wasilewski do 42 kg (4 zwycięstwa), Sara Cieślak w kat. + 63 kg oraz debiutantka Wiktoria Szumska w kat -52 kg.
Drugie miejsca zajeła Zuzanna Dołęgowska a brązowy krążek przypadł Szymonowi Gaczyńskiemu ktory musiał stoczyć aż 4 pojedynki (3 zwycięskie)
Dla pozostałalych było to duże doświadczenie wystartować w tak silnym turnieju z czołowką kraju, które kiedyś miejmy nadzieję zaprocentuje medalami.
Zdobyte 4 "złota", "sebro" i "brąz" spowodowalo, że KSW zostało skalasyfikowane na I miejscu w punktacji generalnej calego turnieju.
Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

wiadomość i zdjęcie KSW Szczecinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *