Siatkarski weekend MKS Gryf Szczecinek

           W sobotę 21 listopada  rozegrany został kolejny mecz w ramach wojewódzkiej ligi kadeta pomiędzy SGS Goleniów -MKS Gryf Szczecinek Zespół Gryfa w trzecim meczu ligowym odniósł pierwsze zwycięstwo pokonując zespół z Goleniowa 3:0(19;16;16)

Skład zespołu : Kapitan Miłosz Sobolewski ,Oskar Sakowski, Libero Mateusz Kęszczyk ,Filip Polanowski, Bartosz Piątek, Marcel Kwak, Cyprian Olejarczyk

           Również w sobotę 21 listopada w Połczynie-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej mini siatkówki chłopców w kategorii Trójki i Czwórki.

MKS GRYF reprezentowały dwie Czwórki i jedna Trójka. Po całym dniu rozgrywek nasze zespoły zajęły : czwórki – 8/14 i 13/14 a trójka 18/23 miejsce.

           W niedzielę 22 listopada  młodzicy MKS GRYF SZCZECINEK rozegrali pierwszą kolejkę zachodniopomorskiej ligi młodzika. Rozgrywki prowadzone są w systemie trójmeczu. Mecze rozgrywane były w Goleniowie a ich rywalami był zespół z Darłowa i Goleniowa.Po przegranym meczu z Darłowem/0-2/ nasi zawodnicy zwyciężyli w meczu z Goleniowem /2-1/ tym samym osiągając pierwsze swoje zwycięstwo w lidze. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z mini siatkówki ,którzy wspierają zespół :Filip Szczygieł i Filip Żmuda-Trzebiatowski .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *