Rusza Klasa Okręgowa. Duże zmiany w składach naszych zespołów

    W nadchodzący weekend swoje zmagania rozpoczną zespoły Klasy Okręgowej. W tej klasie rozgrywkowej występuje 5 zespołów z naszego powiatu. Są to: Mechanik Turowo, Błonie Barwice, Zawisza Grzmiąca, Orzeł Łubowo, Wiarus Żółtnica. W drużynach tych doszło do znacznych zmian personalnych.

      W barwach Mechanika Turowo od tego sezonu grać będą Karol Sadzik oraz Kamil Kot. Są to zawodnicy, którzy reprezentowali ostatnio MKP Szczecinek. Z zespołu ubył Michał Boderek do Mechanika Bobolice czy Szymon Dobrosielski do Zawiszy Grzmiąca.

      Zawisza Grzmiąca pozyskała wyżej wspomnianego Dobrosielskiego, Krefta z Błoni Barwice, Zielińskiego z Pioniera 95 Borne Sulinowo, Budnickiego, który wznowił grę a ostatnio w KS Gwda Wielka, Marciniaka, Obłąkowskiego, Podgórskiego i Sojkę wszyscy z MKP Szczecinek. Odszedł Winnicki do Mechanika Bobolice.

     Błonie Barwice straciły Leszczyńskiego do Mechanika Bobolice i Krefta do Grzmiącej.

     Orzeł Łubowo stracił Pawła Spryszyńskiego. Pozyskał Huberta Czeszczewika ze Smaka Pomorskiego Wilcze Laski, Bartosza Jabłońskiego z Lecha Czaplinek.

     Wiarus Żółtnica praktycznie bez większych zmian.

      W pierwszej kolejce ciekawie zapowiada się spotkanie Mechanika Turowo z Zawiszą Grzmiąca oraz Błoni Barwice z KP Drawsko Pomorskie na boisku w Drawsku Pomorskim. Wiarus Żółtnica zagra z Redłovią Redło a Orzeł Łubowo podejmować będzie w niedzielę Ikar Krosino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *