AktualnościBłonie BarwiceIV ligaPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożna

Rozgrywki ligowe na start

Visits: 208

W najbliższy długi weekend (13-15.08.16) rozpoczynają się rozgrywki ligowe w IV Lidze oraz w Koszalińskiej Klasie Okręgowej. Również rozegrany zostanie awansem mecz w Lidze Okręgowej Południe.

Przedstawiciel czwartoligowego szczebla MKP Szczecinek podejmować będzie na boisku OSiR w Szczecinku Drawę Drawsko Pomorskie. Drawa spadkowicz z III ligi w przygotowaniach do sezonu przechodziła różne perturbacje m.in. zmiana zarządu, zawodników, trenera. W tym sezonie zespół z Drawska będzie prowadził znany kibicom ze Szczecinka Andrzej Pedrycz. – W meczu sobotnim zabraknie Brodowicza oraz Kozanki – powiedział nam trener MKP Zbigniew Węglowski – obaj maja kontuzje. Jeszcze pod znakiem zapytania jest występ Patryka Kowalczyka gdyż ma mieć wyjazd z rodzicami, a tak zagramy w normalnym składzie – dodał trener. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00

W Koszalińskiej Klasie Okręgowej jedynakiem będą Błonie Barwice. Zespół ten na inaugurację sezonu jedzie do Victorii Sianów. – Ten sezon będzie na prawdę ciężki – powiedział portalowi trener Błoni Ireneusz Polewski – praktycznie na tę rundę jedynym zawodnikiem z zewnątrz to Jarosław Adamowicz. Odszedł Walczak, Sysko jeszcze nie podpisał deklaracji bo sam nie wie co będzie dalej robił w życiu. Na ten mecz pod znakiem zapytania jest występ Draba i Gersztyna, którzy w tym czasie mają być w pracy no ale może się uda i pojada z nami. Adamowicz ma dojechać do Sianowa gdyż jest na wyjeździe. Każdy mecz w tej rundzie dla nas będzie bardzo ciężki. Myślę, że ambicją i wolą walki powalczymy z każdym- dodał trener. Mecz rozpocznie się w Sianowie w sobotę  o godzinie 18.00.

Awansem z piątej kolejki sezon w Lidze Okręgowej Południe rozpoczną zawodnicy Pioniera 95 Borne Sulinowo. Zespół dalej w tym sezonie  poprowadzi Dariusz Łacny. W pierwszym meczu sezonu zawodnicy z Bornego  podejmować będą Calisię Kalisz Pomorski.  W ubiegłym sezonie zespół gości zmagania zakończył na ósmej pozycji a gospodarze na jedenastej. Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek 15 sierpnia.; Początek o godzinie 14.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *