Rocznik 2012 AP Szczecinek uczestniczył w turnieju o Puchar Wójta w Zakrzewie

Odsłony: 84

     W minioną sobotę 16 lutego Akademia Piłkarska Szczecinek była gościem na turnieju Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Wójta w Zakrzewie.Akademię reprezentował rocznik 2012 (trener Dorian Pacałaty i Piotr Kusiak) wspierany przez Kronospan Polska Sp. z o.o.
Całą drużynę podzielono na 3 zespoły. Łącznie udział wzięło 16 zawodników. Piłkarze grali na dwóch równoległych boiskach a każdy mecz trwał po 8 minut. Po wstępnej fazie grupowej, zespoły grały swoje mecze w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Nie było klasyfikacji punktowej a na końcu wszystkie zespoły dostawały pamiątkowe puchary oraz piłkę. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. W przerwie między meczami nie zabrakło przepysznych smakołyków dla młodych zawodników.
„Dzieci były bardzo zadowolone, wróciły z turnieju uśmiechnięte. W turnieju udział wzięli, w większości, zawodnicy, którzy jeszcze nie mieli okazji być na wyjazdowym turnieju. Jest to duże wyróżnienie dla tych młodych chłopców i mam wielką nadzieję, że ten wyjazd bardziej ich zmotywuje i zachęci do lepszego trenowania oraz częstszego uczęszczania na treningi.” – mówi trener Dorian Pacałaty

wiadomość: apszczecinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *