Regionalne Centrum Tenisowe gościło młodych tenisistów

Odsłony: 56

W dniach 02-03.09.2017r. w Regionalnym Centrum Tenisowym w Szczecinku odbyły się Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne Kadetów, Skrzatów i Skrzatek. Zawody odbyły się w zmiennych warunkach atmosferycznych częściowo na kortach ziemnych częściowo na kortach krytych. Na własnym terenie nie zawiedli szczecineccy tenisiści.

Wśród kadetów:

w grze pojedynczej w meczu finałowym Mateusz Klimek (KT GAT Gdańsk) pokonał 7:5, 6:2 Gabriela Łosiewicza (SzTT Szczecinek). III miejsce zajęli Mateusz Ostrowski (Start Wisła Toruń) i Jakub Wawrzyniak (SKT Szczecin).

W grze podwójnej w meczu finałowym para Jakub Wawrzyniak i Mateusz Klimek pokonała 6:4, 6:2 Mateusza Ostrowskiego i Bartosza Siemienieckiego (Start Wisła Toruń).

Wśród Skrzatek:

w grze pojedynczej w meczu finałowym Antonina Helińska (AT Promasters Szczecin) pokonała 7:5, 6:3 Barbarę Straszewską (AT Promasters Szczecin). III miejsce zajęły Anna Siegert i Wiktoria Kopernatzka obie (SzTT Szczecinek).

W meczu finałowym gry podwójnej Antonina Helińska i Barbara Straszewska pokonały 6:1, 7:6 (4) Annę Siegert i Wiktorię Kopernatzką.

Wśród Skrzatów:

w grze pojedynczej w meczu finałowym Bruno Kokot ( TUKS LEO Trąbki Małe) pokonał 6:1 6:4 Michała Ostrowskiego (START Wisła Toruń). Trzecie miejsce zajęli Maciej Słowik (SzTT Szczecinek) i Kacper Klitter ( AT Promaster Szczecin). W grze podwójnej w meczu finałowym Bruno Kokot i Michał Ostrowski pokonali 6:2 6:2 Macieja Słowika i Kacpra Klittera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *