Przygotowania do sezonu naszych stranieri. Bramka Poczobuta

W ostatnich kilku dniach zawodnicy wywodzący się ze Szczecinka i grających w przeszłości w klubach szczecineckich a obecnie, którzy grają na szczeblu centralnym rozgrywali w swoich klubach mecze sparingowe. Oto krótkie relacje co u nich:

Bartłomiej Poczobut w barwach Widzewa Łódź zagrał od 45 minuty przeciwko Elanie Toruń. Wykorzystał skutecznie rzut karny w 58 minucie. Widzew przegrał 1:2.

Jarosław Fojut w barwach Stali Rzeszów zagrał od 46 minuty przeciwko Górnikowi Łęczna.  Zespół jego wygrał 2:1.

Mateusz Bartolewski w barwach Zagłębia Lubi wystąpił przeciwko uczestnikowi Ligi Mistrzów Partizanowi Belgrad. Grał od 62 minuty do 74 minuty. Zagłębie przegrało 1:2.