AktualnościInnePozostałe

Program Kluby Sportowe Orange dobiega końca

Visits: 126

3 lata szybko upłynęły i powoli zbliżamy się do końca realizacji programu Kluby Sportowe Orange. Była to z pewnością wielka przygoda i ogromna satysfakcja móc rywalizować z 100-ką klubów sportowych z całej Polski. Na finiszu możemy pochwalić się ogromnym zaangażowaniem trenerów, zawodników oraz społeczności lokalnej, które przełożyło się na zajęciu 2 miejscu jako klub (blisko 32 000 punktów), Grzegorz Tomaszewicz zajął 2 miejsce w rywalizacji trenerów (ponad 25 500 punktów) na 185 zarejestrowanych trenerów, czterech naszych zawodników znalazło się w pierwszej dziesiątce: pierwsze miejsce Jakub Tomaszewicz – 11 980 pkt., drugi Kacper Tomaszewicz 11 890 pkt., trzeci Piotrek Pietrusiak 7270 pkt., piąty Michał Kiełtyka 6 110 pkt. Zarejestrowanych w programie jest 564 zawodników.

   Oprócz sprzętu sportowego otrzymaliśmy wsparcie merytoryczne. Jako zwycięstwo w poszczególnych grywalizacjach  mogliśmy gościć w Barwicach wspaniałych sportowców: Jerzego Dudka, Artura Siódmiaka i Tomasza Jankowskiego. Jerzy Dudek spotkał się również ze sponsorami naszego klubu i wręczył im specjalne podziękowania. Realizacja poszczególnych zadań pozwoliła nam zaangażować bardzo wiele osób, zintegrować środowisko. Wspólnie oglądaliśmy mecze piłki nożnej, organizowaliśmy marszobieg… Bardzo dużo pracy, ale wspaniałej zabawy przysporzyło nagranie ostatnich chwil meczu, w którym Artur Siódmiak zdobył bramkę na wagę półfinału Mistrzostw Świata, czy też zaproszenie Jurka Dudka do Barwic. Na długo w pamięci młodych piłkarzy z Barwic zapewne pozostanie zwycięstwo w Rozgrywkach Regionalnych Orange w Szczecinie, a także uhonorowanie ich przez władze Barwic.

   Wspaniałych wydarzeń było bardzo dużo. Niewątpliwie jednym z ostatnich był udział w finale Pucharu Klubów Sportowych Orange, który odbył się pod koniec października 2017 roku w Warszawie. Tam też uczestniczyła nasza drużyna z rocznika 2006/2007 z trenerem Kacprem Tomaszewiczem oraz Anią Kubiak. Zawodnicy brali udział w różnego rodzaju konkurencjach, ale także po raz kolejny mogli spotkać ambasadorów programu: Jerzego Dudka, Milenę Radecką, Artura Siódmiaka, Tomasza Jankowskiego oraz Marcina Urbasia. Gościem specjalnym była złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio, wioślarka Natalia Madaj.

   Serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne angażujące i motywujące inicjatywy.

tekst: Grzegorz Tomaszewicz

Zdjęcia: Marzena Dymus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *