Porażki naszych zespołów w Klasie Okręgowej

W ubiegły weekend 18-19 września  rozegrana została szósta kolejka zmagań w Klasie Okręgowej. Niestety oba nasze zespoły doznały porażek. Zawisza Grzmiąca nie dał rady zespołowi z Kowalewic a Wiarus Żółtnica Sławie Sławno. Oto szczegóły:

LZS Kowalewice – Zawisza Grzmiąca 5:2 (3:1)

Bramki: Kamil Schab, Aleksy Kizieleiwcz

Skład Zawiszy: Moszczński – Schab, Catewicz, Ziętara(75′ T. Sękulski), Kizielewicz, Górka, Budnicki, Marciniak, Kowalczuk(63′ S. Rumiński), Sojka, Szcześniak(47′ Wieczorek)

Szybko zdobyta bramka przez zawodnika gości bo już w 3 minucie Schab wyprowadza Zawiszę na prowadzenie. Niestety Kolejne bramki zdobywali gospodarze i do przerwy było 3:1 dla Kowalewic. Po przerwie gospodarze kontrolowali grę i nie pozwalali na strzelanie bramek gościom. Sami dołożyli dwie kolejne bramki . Goście od 68 minuty grali w dziesiątkę. Czerwona kartkę zobaczył jeden z zawodników Zawiszy. Goście jeszcze zdołali zmniejszyć rozmiar porażki pod koniec spotkania.

Sława Sławno – Wiarus Żółtnica 1:0(0:0)

Wiarus: Przybyłko – Wysocki, Lenik, J. Pietras, Więckowski(70′ Wagner), Patryk Wasilewski, A. Wasilewski(76′ Malec), Rychter, Adamiak, Ł. Pacho, P.Pacho

Nie wiedzie się zespołowi z Żółtnicy w obecnych rozgrywkach ligowych. Kolejna porażka i  spadek w tabeli na ostatnie miejsce.