AktualnościBłonie BarwiceIV ligaPiłka nożna

Ponownie dobry weekend MKP oraz Błoni

Visits: 411

Powtórka z ostaniego weekendu. Jak miło. Dwa zwycięstwa. MKP pokonał Arkadię 3:1 po bramkach Kaszczyca, Malczyka oraz Szymańskiego a Błonie rozgromiły wręcz Saturn Mielno aż 9:3. Bramki strzelali:Wojciech Gersztyn 4, Łukasz Zbroszczyk 2, Łukasz Mikołajczyk, Dominik Woś oraz Marek Bernaciak. Nowy trener daje wyniki.

Saturn Mielno – Błonie Barwice 3:9

Bramki dla Błoni:Wojciech Gersztyn 4, Łukasz Zbroszczyk 2, Łukasz Mikołajczyk, Dominik Woś oraz Marek Bernaciak

Błonie: Kowalczuk(Tomaszewicz)-Zbroszczy,Kreft,Kondratowicz,Stępień-Mikołajczyk(Pieczara),Drab,Dziwirski,Woś,Bernaciak-Gersztyn

Drugie zwycięstwo na wyjeździe w sezonie 2016/17 zaliczyli w sobotnie popołudnie piłkarze Błoni Barwice. Tym samym przerwali niechlubną passę która trwała od 3 kolejki rundy jesiennej bez zwycięstwa w meczu wyjazdowym. I było to z pewnością zwycięstwo spektakularne. Piłkarze Pawła Drozdowskiego rozgromili na wyjeździe Saturn Mielno aż 9-3. Mecz był pokazem bardzo dobrej gry naszego zespołu. Wiele fajnych i ciekawych technicznych akcji tworzyli Barwiczanie i potwierdzeniem było tego aż 9 goli strzelonych. Mecz w Mielnie to była pełna dominacja zawodników Błoni, Saturn mimo że grał u siebie spisał się fatalnie. Zawodnicy Błoni z kolejki na kolejkę rozkręcają się coraz bardziej i na pewno łapią pewność siebie przed najważniejszymi meczami w walce o utrzymanie. 
W barwickim zespole w sobotnim meczu z I składu zabrakło jedynie Daniela Buszowieckiego. Spotkanie w Mielnie kapitalnie rozpoczął zespół Błoni i zwieńczeniem tego był hattrick ustrzelony przez Wojciecha Gersztyna w zaledwie 12 minutach od 10 do 22 minuty. W 38 minucie tym razem asystę zaliczył Gersztyn dogrywając do Łukasza Mikołajczyka który podwyższył wynik meczu na 0-4. W końcówce pierwszej połowy przebudzili się gospodarze którzy w krótkim odstępie czasu potrafili strzelić dwa gole. Po 45 minutach zawodnicy Pawła Drozdowskiego prowadzą 4-2. 
W takim samym składzie drugą połowę rozpoczynają Barwiczanie. Szybko swojego czwartego gola w meczu strzelił Wojciech Gersztyn. Był to piękny gol z okolic 40 metra, Wojtek posłał pięknego loba za plecami bramkarza. Kolejne bramki strzelali Dominik Woś który w końcu się przełamał i mamy nadzieje na kolejne bramki utalentowanego wychowanka, Łukasz Zbroszczyk który został przesunięty do pomocy i efektem tego były dwie strzelone bramki przez "Szczepana" oraz ostatniego gola w meczu strzelił Marek Bernaciak po podaniu Zbroszczyka. W międzyczasie jeszcze miejscowi strzelili trzeciego gola. Mecz zakończył się wygraną Błoni 9-3.
Także śmiało możemy powiedzieć że Barwicki walec przejechał po Mieleńskim boisku. Cieszymy się z tego bardzo, bo na pewno złapał formę nasz zespół. W kolejnych kolejkach liczymy na potwierdzenie tej formy i kolejne zdobycze punktowe. Wielkie brawa należą się naszym piłkarzom za ten sobotni mecz. 

wiadomość z http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Arkadia Malechowo – Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 1-3 (0-2)

Bramki dla MKP: Kaszczyc, Malczyk, Szymański

MKP: Wilczyński- Kozanko(72' Gobis), Kusiak, Jurjewicz,Jureczko(25' Malczyk), A. Jabłoński, Kaszczyc, Bednarski, Sojka, Góra(60' Szymański), Woźniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *