Polska – Walia U-15 w Szczecinku już w piątek

W najbliższy piątek – 31. marca o godzinie 13:00 -Szczecinek ponownie będzie gościć młodzieżową kadrę Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej! Tym razem piętnastolatkowie z naszego kraju zagrają ze swoimi walijskimi rówieśnikami. Będzie to doskonała okazja, by dopingować Biało-Czerwonych i zobaczyć z bliska przyszłych reprezentantów dorosłej kadry! Wśród powołanych na ten mecz nie brakuje zawodników AS Roma, VfL Wolfsburg, Legii Warszawa i Lecha Poznań.

W przeszłości Szczecinek był gospodarzem kilku meczów towarzyskich, a także turnieju Elite Round, będącym fazą eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19. Po raz ostatni oficjalny mecz młodzieżowej Reprezentacji Polski odbył się w naszym mieście 15.kwietnia 2013 roku, kiedy to w spotkaniu Reprezentacji U-16 Polska wygrała 3-1 z Litwą.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie towarzyskie Polska– Walia U-15 (piątek, 31. marca, godz. 13:00 – Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa). Wstęp na obiekt jest bezpłatny. Liczymy na Waszą obecność i głośne wsparcie dla obu zespołów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *