Piłkarze powoli wracają tam, gdzie ich miejsce – na boiska

Wiosna za pasem, a co za tym idzie piłkarze powoli wracają tam, gdzie ich miejsce – na boiska! Zanim jednak to nastąpiło najmłodsi reprezentanci Akademii zagrali w dwóch turniejach halowych.

Na zakończenie zimowego tournée piłkarze wspierani przez Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. wybrali się do Kalisk (województwo pomorskie) i Barwic. W pierwszej miejscowości zagrali podopieczni Krzysztofa KutrowskiegoHuberta Czeszczewika z rocznika 2008, którzy zmierzyli się z U2 Bytów, Jedynką Reda, KP Starogard Gd, Piłeczką Pruszcz Gdański i ZSP Kaliska. Po rozegraniu wszystkich spotkań sklasyfikowani zostali na najniższym stopniu podium za graczami z Bytowa i Redy.

Reprezentanci rocznika 2010 szkoleni przez Mateusza Malczyka i Szymona Dobrosielskiego wybrali się do Barwic na kolejną edycję Partner Cup. Choć oficjalna klasyfikacja nie była prowadzona warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy nie zaznali smaku porażki. Gołym okiem widać, że z turnieju na turniej robią coraz większe postępy. Najbliższe zawody z udziałem Akademii Piłkarskiej to wojewódzkie finały turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Nasze drużyny wystąpią na boiskach szczecineckiego OSiR-u w sobotę, 1. kwietnia (U-8) i we wtorek, 4. kwietnia (U-10).

Wiadomość i zdjęcia – AP Szczecinek

PARTNER1KAL1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *