AktualnościPiłka nożna

Piłkarskie weekendowe granie. Plan gier na 12-18 maja

Visits: 170

Kolejny weekend przed nami. Oto zestaw par na najbliższe dni:

SOBOTA 12 MAJA

IV Liga

MKP Szczecinek GLKS Leśnik Manowo godzina 14:00 na boisku OSiR w Szczecinku sędziują: Mazur Maciej, Kowalski Tomasz, Musyt Kamil

KKO

Astra Ustronie Morskie – Błonie Barwice godzina 16.00 w Ustroniu Morskim, sędziują: Latos, Kaczmarek, Hajdasz

Klasa Okręgowa Południe

 Hubertus Biały Bór – Zawisza Grzmiąca godzina 17.00 w Białym Borze sędziują: Leśniewski, Wolędzki, Piotrowski

Wiarus Żółtnica – Legion Straczno godzina 17.00 w Żółtnicy sędziują: A. Zdanowski, Fiedurek, Więcek

Orzeł Łubowo – Sad Chwiram godzina 17.00 w Łubowie sędziują: Stasiak, Ogórek, Białek

Spójnia Świdwin – Mechanik Turowo godzina 17.00 w Świdwinie sędziują: Biedrzyński, Celinski, Michalski

Redłovia Redło – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 17.00 w Redle sędziują: Szewczyk, Moskwa, Kaźmierczak

Juniorzy Młodsi KOZPN

Olimp Złocieniec – B-MAX Grzmiąca godzina 11.00 w Złocieńcu sędziują: Radzimski, Lorkiewicz, Bierzanowski

LWTS

Bałtyk Koszalin – AP Reissa Szczecinek godzina11.00 w Koszalinie sędziują:  K. Kowalski

Młodzik KOZPN

Pionier 95 Borne Sulinowo – AP Reissa Szczecinek godzina 11.00 w Szczecinku Wiatraczna sędziuje: Fiedurek

Błonie Barwice – Grom Świelino godzina 11.00 w Barwicach sędziuje Więcek

NIEDZIELA 13 MAJA

A KLASA Grupa III

Głaz Tychowo – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 12.00 w Tychowie sędziują: P. Jabłoński, M. Gniffke, Pikula

Graf Bukówko – Błękitni Gonne Małe godzina 12.00 w Bukówku sędziują: Kiełbasa w. Nowik, Stateczny

Gryf Dobrowo – Pogoń Wierzchowo godzina 12.00 w Dobrowie sędziują: Radzimski, Winkowski, Bierzanowski

KS Gwda Wielka – Mechanik II Bobolice godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej sędziują:Rak, Kamiński, Sroka

Junior Starszy KOZPN

Lech Czaplinek – Błonie Barwice  godzina11.00 w Czaplinku  sędziują: Napieraj, Stasiak, K. Krzewski

Juniorzy Młodsi KOZPN

Orzeł Łubowo– Redłovia Redło godzina 13.00 w Łubowie sędziuja:Misiarz, Krawczyk, Lorkiewicz

Tramkarz KOZPN

Lech Czaplinek – Błonie Barwice godzina 13 .00 w Czaplinku sędziuje: Kosecki

PONIEDZIAŁEK 14 MAJA

Junior Młodszy KOZPN

MUKS Orzeł 2010 Wałcz – Hubertus Biały Bór godzina 16.00 w Wałczu sędziują: Zalewski, Kraska, Świerszcz

WTOREK 15 MAJA

Junior Starszy KOZPN

AP Drawsko Pomorskie – Wiarus Żółtnica godzina 18.00 w Drawsku Pom. sędziują: Kosecki, Krawczyk, Pikuła

Młodzik KOZPN

Błonie Barwice – Pionier 95 Borne Sul. godzina 17.30 w Barwicach sędziuje: Rak

ŚRODA 16 MAJA

KKO

Błonie Barwice – Wieża Postomino godzina 18.45 w Barwicach, sędziują: Misiarz, M. Gniffke, W. Nowik

Klasa Okręgowa Południe

Hubertus Biały Bór – Spójnia Świdwin godzina 18.00 w Białym Borze sędziują: Kamiński, Fiedurek, A. Zdanowski

Pionier 95 Borne Sulinowo – Sokół Suliszewo godzina 18.00 w Bornym Sul. sędziują: D. Mazur, Kosecki, Winkowski

Mechanik Turowo – Grom Szwecja godzina 18.30 w Turowie sędziują: Radzimski, Kuś, Getler

Młodzik KOZPN

Hubertus Biały Bór – AP Szczecinek godzina 16.00 w Białym Borze sędziuje Purcel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *