AktualnościPiłka nożna

Piłkarski weekend

Visits: 166

Kolejny weekend przed naszymi piłkarzami. Oto zestaw na najbliższe  dni:

SOBOTA 28 KWIETNIA

IV Liga:

Jeziorak Szczecin – MKP Szczecinek godzina 15.00 boisko w Szczecinie

sędziują: Kwiecień D., Zbaracki R., Janawa M.

KKO:

Błonie Barwice – Olimp Złocieniec godzina 17:00 w Barwicach sędziują: Misiarz Skowron Kiełbasa

Klasa Okręgowa Południe:

Calisia Kalisz Pomorski – Mechanik Turowo godzina 13.00 w Kaliszu Pom. Sędziują: Jankowski, Marynka, Kaczmarek

Sad Chwiram – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 17.00 w Chwiramie sędziują: Stateczny, Nowik W. Gniffke M.

Zawisza Grzmiąca – Spójnia Świdwin godzina 15.00 w Grzmiącej sędziują: Kowalski P., Majorczak, Rybicki

Grom Szwecja – Wiarus Żółtnica godzina 14.00 w Szwecji sędziują: Kuś, Nowik K.,  Jabłoński

Sokół Suliszewo – Hubertus Biały Bór godzina 17.00 w Suliszewie sędziują: Wołejszo, Skórka M., Rozmus R.

I liga okręgowa A1 Junior Starszy Grupa 1:

Grom Szwecja – Wiarus Żółtnica godzina 11.00 w Szwecji sędziują: Nowik H., Kuś, Jabłoński

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1:

Orzeł Łubowo – Hubertus Biały Bór godzina 11.00 w Łubowie sędziuje: Sroka

Pionier 95 Borne Sulinowo – UKS B-MAX Grzmiąca godzina 11.00 w Bornym Sulinowie sędziuje: Jeszke

I liga okręgowa D1 Młodzik:

Bałtyk Koszalin – UKS AP Szczecinek godzina 16.00 w Koszalinie sędziuje: Gr. Koszalin

I liga okręgowa D2 Młodzik:

Bałtyk Koszalin – UKS AP Szczecinek godzina 17.30 w Koszalinie sędziuje: Gr. Koszalin

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2:

LKS Grom Świelino – SKFKP Hubertus Biały Bór godzina 11.00 w Świelinie sędziuje: sędzia klubowy

NIEDZIELA 29 KWIETNIA

LWJS:

CHEMIK Police – Akademia MKP Szczecinek godzina 11.00 w Policach, sędziują: Dróżka, Kluz, Łukasiewicz

LWJM:

CHEMIK Police – Akademia MKP Szczecinek godzina 13.00 w Policach, sędziują: Kluz,  Dróżka, Łukasiewicz

Klasa Okręgowa Południe:

Drzewiarz Świerczyna – Orzeł Łubowo godzina 17.00 w Świerczynie sędziują: Stateczny, Nowik W., Kosecki

A Klasa Grupa III:

Graf Bukówko – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 12.00 w Bukówku sędziują: Basiejko S.,  Stasiak Nowaczyk

Gryf Dobrowo – Błękitni Gonne Małe godzina 12.00 w Dobrowie sędziują:  Napieraj, Ogórek, Gojlik

Mechanik II Bobolice – Pogoń Wierzchowo godzina 12.00 w Kłaninie sędziują: Fiedurek, Sroka, Szumert

I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1:

UKS AP Reissa Szczecinek –  AP Drawsko Pom. godzina 11.00 w Szczecinku boisko ul. Wiatraczna, sędziuje:  A. Zdanowski

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2:

AP Reissa Szczecinek – AP Szczecinek godzina 13.00 boisko ul. Wiatraczna sędziuje: A. Zdanowski

MGLKS Błonie Barwice – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 sędziuje: Rak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *