Pierwszy trening grupy naborowej!

Odsłony: 80

     Wrzesień to nie tylko start roku szkolnego, ale także rozpoczęcie treningów w grupie naborowej Akademii Piłkarskiej. W tym roku do naszego klubu dołączą dzieci urodzone w 2012 roku.

     Pierwszy trening drużyny U-6 odbędzie się 5. września (wtorek) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa. Zajęcia poprowadzi Jakub Śpiegowski – trener UEFA B, magister wychowania fizycznego, przed pracą w Akademii nabywający doświadczenie m.in. w Arce Gdynia. Oprócz tego twórca popularnego portalu pilkanoznadladzieci.pl, na którym znajdują się szczegółowe opracowania treningów dla najmłodszych piłkarzy. W poprzednim sezonie trener Śpiegowski oprócz prowadzenia grupy naborowej pracował również z trampkarzami.

     Zachęcamy wszystkich rodziców do przyprowadzenia swoich pociech na wtorkowy trening! Pierwszy miesiąc zajęć jest bezpłatny, a późniejsza składka wynosić będzie jedynie 30 złotych, co jest zdecydowanie najniższą opłatą w szeroko pojętym regionie!

     Szczegółowe informacje na temat zapisów (także do starszych grup) uzyskać można pod nr telefonu 94 37 210 91. Kontakt z trenerem Śpiegowskim pod nr telefonu: 502 678 533.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *