Partner Cup 2007 dla Złocieńca

Olimp Złocieniec po zwycięstwie w finale nad Arkonią Szczecin został kolejnym triumfatorem cyklu turniejów halowych PARTNER CUP w Barwicach. Turniej rocznika 2007, który rozegrany został 24 stycznia w hali Zespołu Szkół w Barwicach przyciągnął rekordowo dużą publiczność, która dopingowała swoje zespoły. Tradycyjnie udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Grano 1 x 10 minut. Poziom był bardzo wyrównany i w walce o miejsca prawie wszystkie mecze kończyły się rzutami karnymi. Wiadomo, że każdy trenuje, by wygrać, ale tak jak powiedział podsumowując turniej prezes Błoni Grzegorz Tomaszewicz: wyniki nie były najważniejsze, ale to, że wszyscy kończą zmagania uśmiechnięci i to, że wszyscy grali w ramach sportowej fair play rywalizacji. Dla wszystkich należą się ogromne brawa.
Bardzo gościnni okazali się gospodarze – Błonie Barwice, które zajęły ostatnie miejsce, mimo, że wyniki w eliminacjach nie były złe. Bramki traciliśmy w ostatnich sekundach.
Błonie – AP Reissa Szczecinek 0:0, Błonie – Arkonia Szczecin 0:1, Błonie – AP Szczecinek II 0:1, Błonie – Olim Złocieniec 0:2. W walce o miejsce 9 remis 0:0 z Irasem Czaplinek i w karnych 1:2.

Klasyfikacja końcowa:
1. Olimp Złocieniec
2. Arkonia Szczecin
3. Gwardia Koszalin
4. AP Szczecinek
5. AP Reissa Szczecinek
6. AP Szczecinek II
7. AP Sokół Pyrzyce
8. Drawa Drawsko Pomorskie
9. Iras Czaplinek
10. Błonie Barwice

Nagrody indywidualne otrzymali:
Najlepszy strzelec – Szymon Jankowski Olimp Złocieniec
Najlepszy zawodnik – Paweł Szczur Gwardia Koszalin
Najlepszy bramkarz – Patryk Czaiński Arkonia Szczecin
Organizatorzy: klub sportowy Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe Partner serdecznie dziękują sponsorom, którymi byli: Urząd Miejski w Barwicach, Sklep Filo z Barwic, Portal wędkarski http://regionalne-wedkarstwo.pl/, Pizzeria Marco z Barwic, Hurtownia art. Sportowych SPORT – JAG Rafał Glanc ze Szczecinka
Podziękowania należą się również dla: opieki medycznej TADMED Natalii Ryś i Marcinowi Kolczyńskiemu, sędziemu Bartoszowi Fiedurkowi, Jakubowi Tomaszewiczowi za obsługę tablicy i wyników, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu oraz osobie z AP Reissa Szczecinek, która komentował część turnieju, a także Joannie i Ryszardowi Błaszczyk.
(Info i foto- Błonie Barwice).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *