AktualnościHubertus Biały BórOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Orzeł Łubowo rycerze wiosny, Wiarus wiceliderem

Visits: 680

Po rozegraniu XVII kolejki w Klasie Okręgowej Północ zespół Wiarusa Żółtnica awansował na drugie miejsce. Stało się tak po wygranej z liderem Mirstalem Mirosławiec 4:3 i to na boisku rywala. Rycerzami wiosny na razie są zawodnicy Orła Łubowo. W czterech meczach ugrali 10 punktów i prowadzą w tabeli rundy wiosennej. W ostatnim spotkaniu pokonali u siebie mocny Sad Chwiram.We wszystkich spotkaniach Orzeł zdobył 27 punktów i zajmuje szóste miejsce. Również nieźle sprawuje się Zawisza Grzmiąca, który pokonując Grom Szwecja w tej rundzie już zdobył 7 punktów a razem ma ich 28 i awansował w tabeli na trzecią pozycję. W II rundzie obudził się Pionier 95 Borne Sulinowo. Zespół ten zdołał wywalczyć w czterech meczach 4 punkty. W ostatniej kolejce remisując z Drzewiarzem Świerczyna w dramatycznych okolicznościach 3:3. Zespół Pioniera 95 ma już tylko 4 punkty straty do Jedności Tuczno i jest szansa na opuszczenie ostatniego trzynastego miejsca. W tej rundzie w trzech meczach Hubertus Biały Bór ugrał 4 punkty. Oststnia porażka z Sokołem Suliszewo na boisku rywala 2:4. Niestety białoborzanie nie mogą zoptymalizować swojej formy z jesieni. Choć również w trzech meczach jesiennych mieli 4 punkty. Hubertus spadł z drugiej na czwartą pozycję w tabeli. Oto wyniki , strzelcy bramek oraz składy z meczów ,, naszych'' powiatowych zespołów:

Pionier 95 Borne Sulinowo – Drzewiarz Świerczyna 3:3 (1:2)

Bramki dla Pioniera 95: K. Henkiel-2, Filipiak

Pionier 95: Czerwiński- Filipiak, Kaczmarek, Pasterczyk, Zaborowski(68' Szatkowski), Gałka(46' P.Pacho), M. Pacho, Pawłowski(80' M.Henkiel) , K.Henkiel, Wolski(55'  Gajewski)

Sędziowie: Skowron, J. Leske, Stempiński

Grom Szwecja – Zawisza Grzmiaca 2:3 (1:1)

Bramki dla Zawiszy: Paweł Kozłowski, Łukasz Betański, Damian Jedliński

Zawisza:Jabłoński- B. Barcewicz, P. Barcewicz, Batogowski(70' Stołowski), Betański(80' Rumiński), Catewicz(83' Szyjkowski), Fijałkowski, D. Jedliński, Kowalczuk, Kozłowski, Ziętara(70' Śliwka)

Sędziowie: Kurasz, Jankowski, Lewandowski

Mirstal Mirosławiec – Wiarus Żółtnica 3:4 (2:3)

Bramki dla Wiarusa: Dominik Aleksandrzak,Łukasz Świrski, Damian Bengsz, Krystian Rychter

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak, Bengsz, Brzozowski, Droszcz, Pawelec, J. Pietras, Prelewicz, K. Rychter, M. Rychter, Świrski

Sędziowie: Kraska, Majorczak, Marynka

Orzeł Łubowo – Sad Chwiram 1:0 (0:0)

Bramka dla Orła: Łukasz Kozak

Orzeł: Szymek- Taczko, Bakiewicz, Czubik, Dębski(60' Szwałek), Kierzkowski, M. Krzysztofiak(46' Dygas), Ochocki(88' Gajewski), Pawlak, Przymeński, Spryszyński(44' Kozak)

Sędziowie: Jóźko, Gogacz, Okunowicz

Sokół Suliszewo – Hubertus Biały Bór 4:2(2:0)

Bramki dla Hubertusa: Krzysztof Guzowski-2

Hubertus: Heron- Czajkowski(46' Wiktorczyk), B. Borowicz, Pogorzelski, Rosik, Kopiszka, J. Kasperowicz, Guzowski, Szwajczewski(55' Kielar), Kowal(88' Grudziński), Warda(88' Brzóskiewicz)

Sędziowie: T. Kozłowski, R. Rozmus, A. Wiedro

Pozostałe wyniki: Redłovia Redło- Calisia Kalisz Pomorski 2:3. W tabeli prowadzi Mirstal 32 pkt. przed Wiarusem 29 pkt. Zawiszą i Hubertusem po 28 pkt. szósty jest Orzeł 27 pkt. a trzynasty z 4 pkt. Pionier 95.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *