AktualnościKlub Sportowy Gwda WielkaMechanik TurowoPiłka nożnaPogoń WierzchowoSokół Spore

Niespodzianka w Wierzchowie. Turowo ogrywa Spore

Visits: 283

W niedzielę (6 marzec) rozegrane zostały kolejne mecze towarzyskie pomiędzy zespołami uczestniczącymi w rozgrywkach klasy A oraz B.  Na boisku w Trzcinnie Sokół Spore podejmował aspirującego do awansu do ligi okręgowej Mechanika Turowo. Grano 3 x 30 minut. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla turowian. Bramki dla zespołu gości strzelali: Grochala 3, Paweł Bugaj 2 oraz Prelewicz.- Zagraliśmy pierwszy raz na boisku w tym roku – powiedział portalowi prezes Mechanika Bogusław Balcer – W naszym zespole pojawili się nowi zawodnicy, którzy wzmocnią nas w rundzie wiosennej. Mecz w pierwszej części był prowadzony pod nasze dyktando, ale z czasem się wyrównał. Za tydzień zagramy z Żółtnicą.- dodał prezes.

Mechanik:Bąk- Marszałkowski, W.Bugaj, Sokołowski,Litwin, Śpiewakowski, Grochala, P.Bugaj, Szkiłądź, Padło, Pels. Na zmiany Prelewicz.

Również w niedzielę w Wierzchowie tamtejsza A-klasowa Pogoń, podejmowała B-klasowy KS Gwda Wielka. Dość niespodziewanie niżej notowany zespół z Gwdy wygrał 7:4 do przerwy prowadząc 4:3. Bramki dla Pogoni strzelali: Dzimiński 2, Świecki(karny) oraz Łuczejko. Dla KS Gwda strzelili: Chołota 3, Baltaziuk 2,Kaszak oraz Dobrowolski. Mecz był  przez oba zespoły był rozgrywany w spokojnym tempie. Widać było chęć gry w obu zespołach. Zespołowi gości wyszło kilka strzałów po których padały bramki. – Zagraliśmy z pewnością bardzo pozytywnie  – powiedział portalowi bramkarz KS Gwda Konrad Przybyłko.- Cieszy zaangażowanie chłopaków w treningi oraz przenoszenie tego na boisko. Oby tak dalej i będziemy grać coraz lepiej w kolejnych meczach – dodał Przybyłko. – Zagraliśmy bez bramkarza oraz bardzo rozluźnieni – powiedział z kolei dla naszego portalu prezes z Wierzchowa Krzysztof Świdziński.- W tym dniu nie mieliśmy po prostu pomysłu na grę. Mecz uważam jednak za bardzo pożyteczny. Emocji może nie było wiele, ale wpadło za to dużo bramek – dodał prezes.

Pogoń: Polanowski- Świecki, B. Jabłoński, Bortnik, Dzimiński, Bujnowski, Łuczejko, Boderek, Walczak, Szymczyk, D.Tymiński. Na zmiany wchodzili: Skrzydliński, Biesiada, Kakao,Wójtowicz, Kosiński

KS Gwda Wielka: Przybyłko- Bagiński, Więcław, Glanc, P.Marusiak, Boderek, Kaszak, Fijołek, Chołota, Kowalik, Kozikowski. Na  zmiany wchodzili: Baltaziuk, Dobrowolski, Husejko, testowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *