Niedziela na boiskach B i A klasy

Odsłony: 81


W najbliższą niedzielę 17 kwietnia rozegrany zostanie tylko jeden mecz w B klasie . Wszystko to za sprawą Polonii Stepień, która się wycofała z rozgrywek, dzięki temu zespół KS Gwda Wielka dostał punkty walkowerem. W jedynym meczu tej klasy Błękitni- Grodzisko Ostre Bardo podejmować będą na swoim boisku Drzewiarz Krosino. Zespół z Krosina, jeśli chce jeszcze powalczyć o fotel lidera, to nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów.
Z kolei w najbliższej serii zespoły grupy pierwszej A klasy, Sokół Spore i Pogoń Wierzchowo zagrają na wyjazdach. Trudniejsze zadanie czeka zespół Pogoni, która wyjeżdża do wicelidera I grupy LZS Kowalewice. W pierwszej rundzie nasz zespół u siebie przegrał 2:3 – Zagramy w najsilniejszym składzie na jaki nas stać na tą chwilę – powiedział portalowi prezes Pogoni, Krzysztof Świdziński- Nie będzie tylko Pacholczyka, który przebywa w pracy za granicą. Choć zagramy z wiceliderem, to jesteśmy pozytywnie nastawieni i powalczymy o kolejne punkty. Sokół wyjeżdża do Bukowa Morskiego. Tam zagra z tamtejszym Passatem. W pierwszej rundzie Sokół u siebie zremisował 2:2.- Jedziemy w okrojonym składzie – powiedział nam prezes Sokoła, Przemysław Guła – Zabraknie Daniela Dorca, Dawida Dykasa i również mnie może nie być ze względu na pracę. Liczę jednak, że wrócimy z punktami – dodał prezes.
W grupie III A klasy, w tej kolejce pauzę regulaminową ma Mechanik Turowo, a Smak Pomorski Wilcze Laski oraz Błękitni Gonne Małe zagrają na swoich boiskach. Za rywali mają dwie najsłabsze drużyny tej ligi. LZS Karsibór zawita do Gonnego, a Santos Kłębowiec do Wilczych Lasek. Kibice obu naszych zespołów liczą na kolejne trzy punkty. W pierwszej rundzie na wyjazdach nasze zespoły wygrały swoje mecze . Błękitni 4:3, a Smak 7:1. Teraz również nie powinno być niespodzianek.- Zagramy o pełną pulę – powiedział portalowi trener Smaku, Tadeusz Kulik – Z pewnością nie lekceważymy rywala, jednak każdy inny wynik, niż nasze zwycięstwo będzie niespodzianką  – dodał trener . – Po porażkach w ostatnich kolejkach zagramy o przełamanie – powiedział nam z kolei Marian Leszczyński, trener zespołu z Gonnego – Nie lekceważymy rywala ale, musimy się przełamać i taki zespół z dołu tabeli musimy pokonać – zakończył trener.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *