Nasi stranieri: Poczobut z asystą, Bartolewski wszedł z ławki

                Kolejna kolejka gier za naszymi stranieri. Na szczeblu centralnym nasi zawodnicy występowali z różnym skutkiem. Oto jakie wyniki osiągnęli:

Ekstraklasa

Mateusz Bartolewskim wystąpił w  spotkaniu z Piastem Gliwice. Wszedł na boisko w 77 minucie meczu zmieniając Łukasza Łakomego. Zagłębie wygrało na boisku rywala 1:0. Zespół zajmuje 9 miejsce w tabeli z 4 punktami.

Jak się okazało Miłosz Kurzydłowski zmienił barwy i będzie reprezentował Jagiellonie Białystok. W Lechii Gdańsk nie zagrał w oficjalnym meczu ani minuty.

I Liga

Bartłomiej Poczobut zaliczył asystę w wygranym meczu z Górnikiem Łęczna 1:0. Stal z 4 punktami plasuje się na 11 miejscu.

Niestety nie zobaczyliśmy na boisku w Chojnicach reprezentanta gospodarzy Macieja Białczyka . Chojniczanka przegrała 0:2 i z 1 punktem plasuje sie na 17 miejscu.

II Liga

Junior Radziński wystąpił w meczu Polonii Warszawa. Wszedł na boisko w 78 minucie. Jego klub zremisował ze Stomilem Olsztyn 1:1. Polonia plasuje się w tabeli na ostatnim 18 miejscu z 1 punktem.

           W najbliższy weekend rozpoczynają swoje zmagania zespoły w III Lidze. Na tym poziomie rozgrywkowym grają również zawodnicy z przeszłością gry w naszych zespołach. O ich wynikach również będziemy informować.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *