Nasi stranieri: Poczobut i Kwiatkowski z punktami

Odsłony: 141

        Dalej bez kontuzjowanego Jarosława Fojuta musi radzić sobie szczecińska Pogoń. W kolejnym siódmym meczu ligowym Pogoń przegrała na wyjeździe 1:2 z Sandecją Nowy Sącz.  W tabeli szczecinianie plasują się na jedenastej pozycji z 7 punktami.

        Na zapleczu Ekstraklasy w pierwszoligowej Bytovii Bytów gra Bartłomiej Poczobut. Jego zespół zremisował na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:1. Bartek zagrał całe 90 minut. Bramkę goście stracili w 90 minucie meczu. Dla bytowian karnego nie strzelił Surdykowski. Obecnie zespół Bartka plasuje się na dziewiątym miejscu z 10 punktami. 

        Występujący w Legionovi Legionowo Mateusz Kwiatkowski na szczeblu II Ligi mógł cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Mateusz zagrał cały mecz w wygranym pojedynku z Siarką Tarnobrzeg 2:0. Było to drugie zwycięstwo Legionovii w tym sezonie i dzięki niemu zespół opuścił miejsce spadkowe. Obecnie Legionowo plasuje się na  jedenastej pozycji z 6 punktami.

      Na trzecioligowych boiskach mamy obecnie dwóch graczy. Patryk Bednarski występuje w Stilonie Gorzów Wielkopolski . Zespół ten gra w grupie trzeciej. Jako beniaminek tych rozgrywek zespół daje sobie radę. W ostatniej kolejce pokonał rezerwy Górnika Zabrze 4:2. W tabeli Stilon zajmuje obecnie piąte miejsce z 9 punktami. W meczu z Górnikiem Patryk nie znalazł sie w osiemnastce meczowej. Drugim zawodnikiem grajacym na szczeblu III Ligi jest Mateusz Kosacki występujący w Świcie Skolwin. Świt występuje w grupie drugiej i w ostatniej kolejce zremisował z Górnikiem Konin 2:2. Mateusz pojawił sie na płycie boiska w 76 minucie zmieniając Patryka Bil. Po tej kolejce Skolwin zajmuje siódmą pozycję z siedmioma punktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *