AktualnościPiłka nożna

Nasi stranieri po ligowym graniu

Visits: 205

     Na boiskach centralnych lig występują zawodnicy, którzy w przeszłości byli związani ze szczecineckimi klubami. Oto ich występy:

     Ponownie nie zagrał w ostatnim meczu Pogoni Szczecin Jarosław Fojut. Jego zespół zremisował u siebie z Cracovią 1:1 i dalej zajmuje dalej ostatnią pozycję w tabeli z jednym punktem.

    Cały mecz zagrał Bartłomiej Poczobut w przegranym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz 0:1 na boisku rywala. GKS Katowice zajmuje szesnasta spadkowa pozycję z czterema punktami.

     Ponownie całe spotkanie w barwach Ruchu Chorzów zagrał Mateusz Bartolewski. Ruch został rozgromiony przez Górnika Łęczna 5:1 a dodatkowo Mateusz zobaczył żółta kartkę.

     Ponownie nie wystąpił w meczu ligowym Błękitnych Stargard Mateusz Kwiatkowski. Jego zespół wygrał na wyjeździe 2:1. Cały mecz na bramce zagrał grający w swojej przygodzie z piłką w Darzborze Szczecinek w sezonie 2008/2009 jesień Mariusz Rzepecki. Błękitni w tabeli zajmują z siedmioma punktami dziewiątą pozycję a Ruch z trzema punktami trzynaste miejsce.

     Na trzecioligowym froncie Paweł Bednarski nie zaliczył debiutu z sukcesem. Gwardia Koszalin w pierwszej kolejce przegrała na wyjeździe z beniaminkiem Radunia Stężyca 1:2. Bednarski zagrał pierwsze 45 minut. W drugiej kolejce na własnym boisku koszaliński zespół wygrał 1:0 z Bałtykiem Gdynia. Paweł w tym spotkaniu zaliczył pełne 90 minut. W drugim koszalińskim zespole występuje Mateusz Górny. Bałtyk w pierwszej kolejce przegrał z Lechem II Poznań 0:2 a w drugiej 0:6 z Polonia Środa Wielkopolska. Mateusz w pierwszym meczu zagrał całe spotkanie a w drugim 46 minut od pierwszej minuty. Po dwóch kolejkach Bałtyk zamyka tabelę a Gwardia jest na dziewiątym miejscu. W Stilonie Gorzów Wielkopolskim w przegranym 1:2 spotkaniu z Piastem Żmigród do 68 minuty zagrał Jakub Okuszko. Patryk Bednarski z kolei zagrał cały mecz. Stilon po dwóch kolejkach z jednym punktem zajmuje trzynasta pozycję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *