AktualnościPiłka nożna

Nasi stranieri: Najlepiej wypadł Mateusz Kwiatkowski

Visits: 249

     Na boiskach I, II oraz III Ligi pojawili się ponownie zawodnicy, którzy w przeszłości grali w szczecineckich klubach. Oto krótkie relacje z ich występów.

     W Ekstraklasie dalej nie występuje Jarosław Fojut. Zawodnik szczecińskiej Pogoni dalej przechodzi rehabilitację.

     W I Lidze występuje Bartłomiej Poczobut. Jego GKS Katowice z nim w składzie przegrał na swoim obiekcie z Bruk Bet Nieciecza 1:2. GKS zajmuje obecnie w tabeli miejsce spadkowe z 9 punktami.

     W II Lidze grają Mateusz Kwiatkowski- Błękitni Stargard oraz Mateusz Bartolewski – Ruch Chorzów. Oba zespoły do tej pory uzyskały po 14 punktów i zajmują sąsiednie jedenaste i dwunaste miejsce. W ostatniej kolejce Ruch doznał porażki na wyjeździe w Rybniku z tamtejszym ROW-em 1964 0:1. Bartolewski zagrał cały mecz i ujrzał żółtą kartkę. Kwiatkowski z kolei strzelił bramkę dla swojego zespołu z rzutu karnego i Błękitni pokonali Pogoń Siedlce 3:0. Zagrał on do 83 minuty, kiedy został zmieniony przez Karola Orłowskiego. W meczu tym bronił Mariusz Rzepecki, który grał jesienią sezonu 2008/2009 w Darzborze Szczecinek.

     Na boiskach III Ligi wystąpił Paweł Bednarski. Zawodnik ten zagrał od 64 minuty w meczu jego Gwardii Koszalin z Polonią Środa Wielkopolska. Gwardziści przegrali na wyjeździe 1:2. W Bałtyku Gdynia wystąpił Mateusz Góra. Zagrał on do 83 minuty. Jego zespół pokonał u siebie Kotwicę Kołobrzeg 4:2. Bałtyk zajmuje trzecią pozycję a Gwardia piętnastą w tabeli obecnych rozgrywek. W Bałtyku Koszalin nie zagrał Mateusz Górny, który był poza składem a w Świcie Skolwin cały mecz z Mieszkiem Gniezno przesiedział Mateusz Kosacki. W Stilonie Gorzów Wielkopolski w wygranym meczu z rezerwami Zagłębia Lubin wystąpili Patryk Bednarski oraz Jakub Okuszko. Okuszko opuścił plac gry w 63 minucie a Bednarski zagrał cały mecz. Stilon dalej okupuje ostatnie miejsce w tabeli z 7 punktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *