Nasi stranieri bez większego błysku


Sukcesywnie staramy się informować o występach byłych zawodników szczecineckich klubów grających w ligach od III do ekstraklasy. Od pewnego czasu grupka ta zmniejszyła się o niektórych graczy, którzy z powodu kontuzji dłuższy czas nie występują na boiskach. Nie gra Mateusz Kwiatkowski w II- ligowej Legionovii Legionowo (kontuzja), nie występuje też Krystian Rudnicki w I- ligowym MKS Kluczbork (choroba). Dłuższy czas nie grał też z powodu kontuzji Jakub Okuszko w II- ligowych Błękitnych Stargard. Teraz powoli wraca do gry. Oto krótkie informacje o pozostałych:

Ekstraklasa:

Jarosław Fojut zanotował pełne 90 minut w meczu Pogoni z Zagłębiem Lubin 1:3. Podobnie, jak cały zespół zaprezentował się przeciętnie. Wyróżnił się też tym, że został ukarany żółtą kartką.

I liga:

Pełne 90 minut zagrał Bartłomiej Poczobut (Bytovia) w zwycięskim meczu swojego klubu z Zagłębiem Sosnowiec 3:0 i jak to ostatnio bywa, dostał dobre recenzje.

II liga:

W meczu drugiej ligi Błękitni Stargard – Znicz Pruszków 0:0, od 47 minuty na boisko wszedł  Patryk Bednarski, a od 89 minuty na boisku pojawił się Jakub Okuszko.

III liga:

W meczu Drawa Drawsko – Pogoń II Szczecin 1:3, całe spotkanie w barwach Drawy rozegrał Mateusz Kosacki i zaliczył kolejny dobry występ.

W derbowym meczu Gwardia Koszalin – Bałtyk Koszalin 1:0, Cezary Palus (Gwardia) cały mecz spędził na ławce rezerwowych. (ZetPe).

Foto- B. Poczobut prezentuje ostatnio najrówniejszą formę z naszych stranieri.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *