Nasi stranieri: Bartolewski z Zagłębiem w Turcji, Poczobut z Widzewem na swoich obiektach

       W piątek 8 stycznia Zagłębie Lubin wyleciało do Belek w Turcji. Na pokładzie samolotu znalazł się wychowanek szczecineckich klubów Mateusz Bartolewski. W Turcji Mateusz będzie miał okazje zagrać przeciwko m.in. Partizanowi Belgrad oraz CSKA Sofia. Pierwszym sparingpartnerem będzie 14 stycznia również przebywająca tam na obozie Jagiellonia Białystok. Powrót zespołu z Lubina przewidziano na 24 stycznia.

       Zespół Widzewa Łódź w którym występuje Bartłomiej Poczobut rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej na własnych obiektach. Bartek będzie miał okazję zagrać w pierwszym meczu sparingowym przeciwko Elanie Toruń 16 stycznia. Widzewiacy mają w planach wyjazd na obóz do Turcji 6 lutego.

      Łódzki Klub Sportowy w barwach którego występuje Jowin Radziński swoje przygotowania zaczął 11 stycznia. Zespół ten pierwszy mecz sparingowy zagra 20 stycznia z Polonia Warszawa w którym gra Brat Jowina Junior. ŁKS 22 stycznia wylatuje do Turcji na obóz przygotowawczy do rundy rewanżowej.

      Występujący w Stali Rzeszów Jarosław Fojut przygotowania z zespołem zaczął 11 stycznia. W planach drużyna ta ma do rozegrania 8 meczów sparingowych. Od 25 stycznia do 29 stycznia będą przebywać na obozie w Sanoku.

       W rezerwach Lecha Poznań będzie przygotowywać się Jakub Białczyk. Przygotowania zaczęli również 11 stycznia. W planach jest do rozegrania 5 sparingów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *