Nasi stranieri: Bartolewski z remisem, Poczo ponownie z asystą, debiuty Kurzydłowskiego, Radzińskiego oraz Krawca w trzecich ligach

              W ostatnim czasie nasi stranieri rozegrali kolejne spotkania ligowe w swoich zespołach na szczeblu centralnym. Jak juz nie raz wspominaliśmy zawodnicy ci są wychowankami naszych powiatowych zespołów lub grali w nich przez dłuższy czas. Oto jak sobie radzili:

Ekstraklasa

Mateusz Bartolewski przebywał całe spotkanie na boisku przeciwko Mistrzom Polski z sezonu ubiegłego Lechowi Poznań. Zagłębie zremisowało 1:1 i z 5 punktami zajmuje 10 miejsce w tabeli.

Miłosz Kurzydłowski nie wszedł do szerokiej kadry Jagielloni Białystok na mecz z Radomiakiem Radom. Jagiellonia przegrała 1:2 i z 3 punktami jest 13 w tabeli.

I Liga

Bartek Poczobut zagrał całe spotkanie przeciwko Chojniczance Chojnice. Zanotował asystę i stal zremisowała 1:1. W barwach zespołu z Chojnic nie wystąpił Maciej Białczyk. Stal w tabeli jest 11 z 5 punktami a Chojniczanka zdobyła 2 punkty i jest na 17 miejscu.

II Liga

Junior Radziński przesiedział całe spotkanie przeciwko Zniczowi Pruszków. Padł remis 1:1. Polonia zajmuje 16 miejsce z 3 punktami.

III Liga

Miłosz Kurzydłowski zagrał w rezerwach Jagielloni przeciwko Warcie Sieradz. Przebywał na boisku od 83 minuty. Ujrzał również żółty kartonik.  Warta wygrała 3:1. Była to pierwsza kolejka zmagań ligowych.

Jowin Radziński wystąpił w całym spotkaniu rezerw ŁKS-u Łódź przeciwko Concordii Elbląg. Łodzianie wygrali 2:0. Był to początek zmagań ligowych.

Tymon Krawiec wystąpił w spotkaniu rezerw Chrobrego Głogów przeciwko Stali Brzeg. Wszedł na boisko w 57 minucie i jego zespół przegrał 0:1. Był to początek zmagań ligowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *