AktualnościIV ligaPiłka nożna

Największa porażka MKP w tej rundzie

Visits: 428

Kluczevia Stargard – MKP Szczecinek 4:1 (2:1)

Bramka dla MKP : Szymański

MKP: Wilczyński – Kusiak, Woźniak, Jurjewicz, Gobis,  Jureczko, Bedliński(60′ Sojka),  Góra(60′ Malczyk) Jabłoński(85′ Górka), Kaszczyc, Szymański(85′ Kowalczyk)

Sędziowie: Betlejewski, Zdyb, Zięba

Mecz ligowy IV Ligi pomiędzy Kluczevią Stargard a MKP Szczecinek został rozegrany w dniu dzisiejszym 11 listopada. Zespół Kluczevii przed tą kolejką zajmował  jedenastą pozycję z 19 punktami.

– Szybko zdobyta bramka przez nasz zespół bo już w 11 minucie niestety nie dała nam zwycięstwa – relacjonuje mecz w Stargardzie trener MKP Zbigniew Węglowski- Już po strzelonej bramce zespół gospodarzy wyszedł w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem i Wilczyński wybronił. Niestety w 20 minucie padła bramka wyrównująca  a  gola na 1:2 straciliśmy minutę później. Zespół gospodarzy dostawał od nas wiele prezentów. Po przerwie zespół gospodarzy grał z wielką determinacją. Nawet jak grali w dziesiątkę, gdyż zawodnik Kluczevi został ukarany za faul na Malczyku, to wychodziło im wszystko. Jak wiadomo nie zawsze grając w dziesiątkę gra się w osłabieniu. Myślałem, że ta kartka podziała na nas bardziej pobudzająco niestety było inaczej. Należy pochwalić zespół ze Stargardu za tę walkę, determinację na całym boisku co nam dzisiaj chyba zabrakło- dodał trener Węglowski.

Była to najwyższa porażka w meczach tej rundy MKP Szczecinek.  MKP zajmuje po tym meczu dalej piątą pozycję a Kluczevia przesunęła się na miejsce szóste. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w dniu jutrzejszym 12 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *