AktualnościBłonie BarwiceIV ligaPiłka nożna

MKP z wyjazdową wygraną, Błonie z porażką

Visits: 259

 

Olimp Złocieniec – Błonie Barwice 4-2 (M.Kuc, M.Jakubowski, P.Krajewski 2 – Ł.Zbroszczyk, D.Buszowiecki

 

Skład Błoni : Kacper Tomaszewicz – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft (Bartosz Krzyżanowski), Łukasz Drab, Maciej Kondratowicz – Łukasz Mikołajczyk, Mariusz Dziwirski, Dominik Woś (Daniel Buszowiecki), Maciej Telążka (Marcin Pieczara) – Wojciech Gersztyn (Mirosław Mikelczuk), Łukasz Rakowski

Sędziowie: Krzysztof Napieraj; Tomasz Kozłowski, Paweł Wołejszo

                  Po bardzo słabym meczu podopieczni Pawła Drozdowskiego przegrali sobotni mecz na wyjeździe z Olimpem Złocieniec 4-2. Na meczu niestety nie byłem także nie będę szerzej opisywał, ale tak naprawdę nie ma też co opisać. Pierwsi objęliśmy prowadzenie, a następni straciliśmy cztery bramki. Nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Bramki dla Barwiczan strzelali : Łukasz Zbroszczyk i Daniel Buszowiecki, po asyście Łukasz Mikołajczyk i Łukasz Zbroszczyk.
                Po tym meczu zaliczmy spadek w tabeli. Szansę na odbudowanie morali będziemy mieli w następną sobotę gdzie na Stadionie Miejskim w Barwicach podejmiemy Mechanik Bobolice.

relacja: http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Gryf Kamień Pomorski – Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 2-3 (0-2)

Bramki dla MKP: Szymański- 2, Kaszczyc

MKP: Wilczyński- Palus(76' Krzysztofiak), Sojka, Hayashi, Jurjewicz, Góra, Malczyk(87' Kusiak), Schab(71' Jureczko), Bednarski(63' Jabłoński), Kaszczyc, Szymański

Sędziowie:  Tomasz Czarnecki, Grzegorz Zdyb, Piotr Bitel

MKP do przerwy prowadził 2:0. Szybko zdobyta pierwsza bramka bo już w 10 minucie przez Daniela Szymańskiego. Podwyższył rezultat Marcin Kaszczyc w 42 minucie. Gospodarze od 73 minuty grali w dziesiątkę. Po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Damian Karczmarski. W 75 oraz 79 minucie Gryf strzelił swoje bramki. Zwycięską bramkę strzelił dla gości Daniel Szymański w 85 minucie meczu.

Zdjęcie: https://www.facebook.com/GRYFkamien/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *