AktualnościIV ligaPiłka nożna

MKP wygrywa w Polanowie

Visits: 322

W sobotę 24 września MKP Szczecinek rozegrał swój kolejny mecz ligowy na boisku w Polanowie. Tam podejmowany był przez tamtejszy Gryf. Gospodarze do tego spotkania plasowali się wyżej niż MKP. Gryf miał 12 punktów a MKP 11.  Po meczu jak się okazało MKP zainkasował trzy punkty i przeskoczył sobotniego rywala w tabeli. – Zagraliśmy dobre spotkanie – powiedział portalowi trener MKP Zbigniew Węglowski- Szkoda tylko, ze sędziowie pozwolili na tak ostra grę. W I połowie powinni pokazać kilka żółtych kartek a tak od 59 minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy. Przeważaliśmy w całym spotkaniu.  Zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż z Arkadią u siebie. Akcje były składne i kończone strzałem lub stałym fragmentem gry. Mogliśmy strzelić jeszcze z przynajmniej dwie bramki. Jureczko miał sam na sam oraz groźne strzały oddali Kaszczyc i Szymański. Po tym meczu jestem bardzo zadowolony. Z wyniku oraz z dobrej naszej gry. Oby tak dalej- dodał trener.

Gryf Polanów – MKP Szczecinek 1:3 (0:2)

Bramki: Maciej Góra( 30′ ), Mateusz Jureczko ( 38′), Daniel Szymański (68′)

MKP: Grenda- Bedliński(66′ Malczyk), Gobis, Góra(75′ Sojka), Jabłoński, Jureczko, Jurjewicz, Kaszczyc, Kusiak, Szydlak(83′ Kowalczyk), Szymański(80′ Kierzkowski)

Pozostałe wyniki IV Ligi: Hutnik Szczecin – Drawa Drawsko Pom. 7:1, Bałtyk Koszalin – Jeziorak Szczecin 2:1, Olimp Gościno – Osadnik Myslibórz 3:1, Astra Ustronie Morskie – Kluczevia Stargard 1:1 Ina Goleniów – Gryf Kamień Pom. 2:0, Dąb Dębno – Rasel Dygowo 1:1, Arkadia Malechowo – Piast Chociwel 2:1, Energetyk Gryfino – Sparta Węgorzyno 1:0. W tabeli MKP plasuje się na piątej pozycji z 14 punktami. W kolejnej kolejce na stadionie OSiR w Szczecinku szczecinecki klub podejmować będzie lidera tabeli Energetyk Gryfino.

foto: https://www.facebook.com/mkp.szczecinek/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *