MKP wygrywa ostatni mecz sezonu, Błonie nie zagrały

MKP Szczecinek – Polski Cukier Kluczevia Stargard 3:1 (1:1)

Bramki dla MKP: Aleksy Kizielewicz(k), Daniel Szymański, Cezary Palus

MKP: Sochalski- Kusiak, Sadzik, Drzewiecki, Hrymowicz, Góra(75' Gołucki), Kaszczyc, Jabłoński, Kizielewicz(56' Palus), Jureczko(84' Juśkiewicz), Szymański(64' Schab)

    Swój ostatni mecz sezonu 2017/2018 MKP rozegrał na obiekcie OSiR w sobotę 16 czerwca. Zespół szczecinecki podejmował Polski Cukier Kluczevię Stargard. Mecz przebiegał pod dyktando zespołu gospodarzy. W 12 minucie dobre zagranie Szymańskiego do Kaszczyca i ten drugi uderza piłkę głową, którą bramkarz gości paruje na rzut rożny. W 29 minucie strzał Szymańskiego i piłka wysoko nad bramką gości.W 38 minucie dogranie Sadzika w pole karne i Kaszczyc nie trafia futbolówki głową w dogodnej sytuacji. Piłka i tak minimalnie obok słupka. W 39 minucie strzał Kaszczyca broni bramkarz gości. W 41` minucie strzał zawodnika gości broni Sochalski. W 42 minucie próba wyprowadzenia piłki przez Górę. Zawodnik ten niestety stracił piłkę i piłkarz gości oddaje strzał na bramkę gospodarzy. Piłka po odbiciu sie od słupka wpada do bramki. 0:1. Mija raptem minuta i w polu karnym Kluczevii faulowany jest Szymański. Rzut karny skutecznie wykorzystuje Kizielewicz i 1:1. Do przerwy remis. Na drugą połowę zawodnicy gospodarzy wyszli z zamiarem zgarnięcia trzech punktów. W pierwszych kilku minutach drugiej połowy Góra próbował dwa razy pokonać bramkarza gości niestety nie udało się . W 57 minucie prowadzenie MKP. Strzelcem bramki Szymański. Po stracie bramki goście mocniej i agresywniej podchodzili do każdej piłki. Stworzyli dwie groźne sytuacje ale na szczęście ich nie wykorzystali. Gospodarze również próbowali podwyższyć wynik meczu. Strzały Palusa oraz Kaszczyca mijały bramkę.  Kibice doczekali sie bramki w doliczonym czasie gry. Dobre dogranie Juśkiewicza wykorzystał Palus i gospodarze mogli sie cieszyć z kolejnego zwycięstwa w tym sezonie. MKP Szczecinek w ostatecznym rozrachunku sezonu 2017/2018 zajął czwarte miejsce z 56 punktami. Stosunek bramek 61 do 44.

    Na ostatni mecz do Darłowa mięli się udać zawodnicy Błonii Barwice. Niestety zespół z Barwic ze względu na brak odpowiedniej kadry sie tam nie udał i Darłovia zainkasowała trzy punkty bez walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *