MKP wygrywa , Błonie przegrywają i są za pudłem

    W ubiegłą sobotę 15 czerwca dwa nasze zespoły grające w najwyższych klasach rozgrywkowych zakończyły sezon 2018/2019.

     MKP Szczecinek grający w IV Lidze wygrał na wyjeździe z Raselem Dygowo 4:3 strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Goście prowadzili nawet już 3:0 i niestety stracili trzy bramki. Zwycięską bramkę strzelił Mateusz Jureczko. Pozostałe strzelali Mateusz Górny dwie oraz Marcin Kaszczyc. Na koniec sezonu szczecinecki klub zajął ósma pozycję z dorobkiem 55 punktów. Należy zaznaczyć, że w rundzie wiosennej MKP został najlepszym zespołem ligi.

Rasel Dygowo – MKP Szczecinek 3:4 (2:3)

Bramki: Mateusz Górny – 2, Marcin Kaszczyc, Mateusz Jureczko

Skład MKP: Sochalski- Węglowski, Mateusz Góra(90′ Bednarski), Nakamura(57′ Saganowski), Górny, Kaszczyc(80′ Jureczko), Kondratowicz, Bedliński(45′ Kusiak),  Drzewiecki, Maciej Góra, Jurjewicz

Grające w Klasie Okręgowej Błonie Barwice nie zdołały utrzymać trzeciego miejsca w tabeli. Przegrana u siebie z Wieżą Postomino 2:6 doprowadziła do zamiany między tymi zespołami.

       W ostatnim meczu sezonu 2018/19 zespół Błoni przegrał na własnym boisku z Wieżą Postomino aż 6-2. Kompletnie rozregulowany już nasz zespół nie mógł za bardzo przeciwstawić się drużynie z Postomina. Goście którzy wygrali w Barwicach ostatecznie wyprzedzili Barwiczan w tabeli spychając nas na 4 miejsce. Bramki dla Błoni w sobotnim meczu strzelali Wojciech Gersztyn i Daniel Buszowiecki.

        Sezon 2018/19 przeszedł już do historii. Zespół Błoni ostatecznie zajął w nim 4 miejsce w tabeli. Myślę że na przestrzeni całego sezonu biorąc różne problemy kadrowe i inne sytuację jest to dobry wynik uzyskany przez naszą drużynę. W następnym sezonie Barwiczanie grać będą w zreformowanej lidze ale jak będzie wyglądała liga i ile drużyn w niej będzie grało przekonamy się dopiero w niedalekiej przyszłości. Tak samo w najbliższym czasie będziemy wiedzieć jakie zmiany kadrowe dojdą w naszej drużynie.

Błonie Barwice – Wieża Postomino 2-6 (2:2)  

Bramki: Wojciech Gersztyn, Daniel Buszowiecki

Skład Błoni : Mateusz Kowalczuk – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Adam Kalota, Michał Markiewicz – Daniel Buszowiecki, Wojciech Gersztyn, Konrad Bogacz (Jakub Stupak 65′), Marek Bernaciak, Bartosz Krzyżanowski – Mariusz Kondratowicz

wiadomość: http://bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *