MKP wygrywa, Błonie bez punktów

    W ubiegłą sobotę 30 marca swoje spotkania ligowe rozegrały dwa najwyżej grające zespoły w naszym powiecie.

     MKP Szczecinek wygrał na wyjeździe z Leśnikiem Manowo 2:0. Bramkę dla zespołu szczecineckiego zdobył w 36 minucie po strzale samobójczym zawodnik gospodarzy a drugą strzelił Mateusz Górny w 56 minucie . MKP jak widać radzi sobie w tej rundzie coraz lepiej i jest nadzieja, że zespół ukończy sezon w górnej części tabeli co z pewnością wpłynie na frekwencje kibiców na trybunach. Od 61 minuty gospodarze grali w dziesiątkę co z pewnością ułatwiło grę zespołowi gości.

     Oto skład zespołu ze Szczecinka, który wystąpił w Manowie: Sochalski- Maciej Góra(75′ Gołucki), Kusiak, Górny(80′ A. Bednarski), Hrymowicz, Kondratowicz(85′ Marciniak), Bedliński(65′ Kaszczyc), Mateusz Góra, Jureczko, Jurjewicz, Sadzik

Żółte kartkiMKP: Mateusz Góra, Mateusz Górny

Błonie Barwice – Darłovia Darłowo 0-4 (0:1)

Skład Błoni: Mateusz Kowalczuk – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft (Hubert Skwarek 76′), Mateusz Przybysz, Bartosz Krzyżanowski (Marek Bernaciak 46′) – Wojciech Łaniucha (Adam Kalota 60′), Dominik Woś, Łukasz Rakowski, Daniel Buszowiecki – Wojciech Gersztyn – Łukasz Mikołajczyk (Michał Markiewicz 62′)

Żółte kartki – Błonie: Dominik Woś, Wojciech Łaniucha, Łukasz Zbroszczyk, Adam Kalota

       W sobotę zespół na własnym boisku podejmował lidera tabeli Darłovię Darłowo. Po bardzo słabym meczu zespół Błoni przegrał 4-0 z rywalem. Darłovia pewnie pokonała naszych piłkarzy. Gdyby nie dobre interwencje Mateusza Kowalczuka wynik mógłby być większy. Nasi zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski ze swojej gry i pokazać w kolejnym meczu że stać ich na dobrą grę.

W następny weekend Barwiczanie zagrają na wyjeździe z Astrą Ustronie Morskie.

wiadomość: http://bloniebarwice.vgh.pl/news.php

zdjęcie: facebook- Leśnik Manowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *