MKP i Błonie po raz drugi

Odsłony: 92

W sobotę 22 sierpnia drugi mecz w rundzie jesiennej sezonu 2015/16 rozegrają zawodnicy MKP Szczecinek. Tym razem na boisku w Szczecinku podejmą oni Gryfa Kamień Pomorski. Mecz rozpocznie się raczej o nietypowej jak na sobotę godzinie, bo o 11.00. O taką jednak godzinę prosili goście. Po udanej inauguracji, kibice nowej, szczecineckiej drużyny liczą na kolejne 3 punkty. Czy tak będzie, przekonamy się w sobotę około 13.00. Miejscowi raczej przystąpią do gry, jak na tą chwilę w optymalnym zestawieniu. Wiadomo, że zabraknie ukaranego w poprzednim meczu czerwoną kartką Macieja Góry oraz leczącego wciąż kontuzję Mateusza Malczyka. Zabraknie też tych graczy, którzy wciąż przebywają poza krajem: bracia Knajdrowscy czy Maciej Szydlak. Zespół z Kamienia jest wielką niewiadomą. W drużynie, w przerwie między sezonami doszło do wielu zmian w składzie. Jest też nowy trener, którym został znany w Szczecinku, były gracz Darzboru i przez pewien czas mieszkaniec naszego miasta- Jarosław Włodarczyk. Gryf przed tygodniem zremisował na swoim boisku 1:1 ze spadkowiczem z III ligi Leśnikiem Manowo.
Z dużymi nadziejami jadą do Złocieńca zawodnicy Błoni Barwice. Barwiczanie podbudowani poprzednim zwycięstwem nad Leśnikiem II, również na mecz z Olimpem jadą z wiarą w sukces.- Będziemy walczyć o każdy punkt w rozgrywkach- mówi portalowi trener Barwic, Ireneusz Polewski.- Pojedziemy praktycznie w optymalnym składzie, bo wszyscy zawodnicy są zdrowi, nie ma żadnych kontuzji, a do składu dojdą nieobecni w pierwszym meczu: Wojciech Gersztyn, Mariusz Stępień i Dominik Łabul- dodał trener. Mecz w sobotę o 18.00.

Mecz Hubertusa Biały Bór z Arkadią Malechowo został przełożony na 30.09 na godz. 17.00.(ZetPe). Foto- Kapitan zespołu M. Góra tym razem z konieczności odda opaskę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *