AktualnościInnePozostałe

Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness odbył się w Szczecinku

Visits: 180

      W sobotę 19 maja na hali przy ul. Jasnej w Szczecinku odbył się Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce  Sportowej i Fitness  zorganizowany przez trenerkę Akrobatycznego Klubu Sportowego „Darzbór” – panią Wiolettę Szydlak. W zmaganiach wzięło udział ponad 100 zawodników z sześciu klubów: ALKS Borne Sulinowo, Inowrocławski Klub Sportowy, UKS „Kociewie” Starogard Gdański, SS CRC Leszno, AA „La Passion” Kołobrzeg oraz AKS „Darzbór” Szczecinek. Akrobaci rywalizowali w XIII blokach i byli oceniali przez dziewięciu sędziów. W turnieju można było zobaczyć zarówno doświadczonych zawodników, jak i debiutantów. Na najlepszych zawodników czekały medale i nagrody niespodzianki. AKS Darzbór Szczecinek wygrał w 9 blokach, w 6 był drugi a w 4 trzeci.

 – Kolejna edycja Międzywojewodzkiego Turnieju przeszła do historii,W tym roku dołączyła kolejna dyscyplina sportu fitness gimnastyczny,z roku na rok jest nas coraz więcej,ponad 100 zawodniczek i zawodników zagościło 19.05.2018 do Szczecinka.W Turnieju zaprezentowalo się siedem klubów z 4 województw.Licznie zgromadzona publiczność podziwiala układy zespołowe klasy III oraz grup wiekowych tzw. YOUTH / kat.młodzież/dwójki i trójki dziewcząt,konkurencje męskie : dwójki chłopców oraz dwójki mieszane.Po raz pierwszy w tym turnieju zaprezentowały się dziewczęta w fitness gimnatycznym.Zawodniczki AKS Darzbór w dwóch rozegranych dyscyplinach wypadły znakomicie.Złote medale:LIWIA STAŃCZYKOWSKA/MAYA BARTOSZEK,3-KI kobiet:Karolina Pietrzyk,Katarzyna Reimus,Maya Baroszek,2-ki kat.wiekowa YOUTH: Liwia Stańczykowska /Joanna Leboda,2 -KI dziewcząt Kasia Reimus/Lena Kręzlewska.
Fitness-złote medale Lena Usik,Maya Bartoszek,Liwia Stańczykowska,Katarzyna Reimus,Karolina Pietrzyk.
Wszystkim zawodniczkom ogromne gratulacje i podziękowania za mega prace zwłaszcza w ostatnim miesiącu.Dziękuję rodzicom za wkład pracy ,pomoc w organizacji Turnieju,specjalne podziękowania dla sponsorów:Dr.Bee wszystko znikało w zawrotnym tempie:),dziękuję firmom i osobom prywatnym .Dziękuję komisji sędziowskiej :)wielki Come back zaliczony na szóstkę,pasja nie umiera. – zrelacjonowała  zawody Pani Wioletta Szydlak

wiadomość : Wioletta Szydlak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *