Ligowe środowe granie MKP oraz Błoni

     W środę 15 sierpnia rozegrana zostanie kolejna kolejka IV Ligi oraz zapoczątkowany zostanie sezon dla Klasy Okręgowej.

    Po nie udanej inauguracji sezonu MKP Szczecinek na stadionie OSiR w Szczecinku zagra z kolejnym beniaminkiem tej ligi rezerwami Błękitnych Stargard. Smaczku temu meczu daje to iż w zespole gości mogło wystąpić aż czterech zawodników, którzy w przeszłości byli zawodnikami AP Szczecinek. Są to Karol Jabłoński, Michał Barański, Filip Grabowski i mógł grać również Miłosz Krzysztofiak jednak jak dowiedzieliśmy sie w ostatniej chwili Miłosz może trafić do Pioniera 95. Z pewnością kibice na trybunach nie powinni się nudzić. Początek spotkania godzina 17.00.

   W Klasie Okręgowej pierwszą kolejkę zagrają Błonie Barwice. Na pierwszy ogień rywalem Błoni będzie Korona Człopa. Zespół z którym w poprzednim sezonie gospodarze przegrali dwukrotnie, stosunkiem 1:0. Więc barwiccy piłkarze mają z pewnością rachunki do wyrównania z piłkarzami z Człopy. Drużyna trenera Drozdowskiego jest w dobrej formie i miejmy nadzieje że od pierwszej kolejki Barwiczanie udowodnią to na murawie.
Korona sezon 2017/18 zakończyła na miejscu 12 z 34 punktami na koncie. Nie był to jakiś rewelacyjny sezon Człopian ale problemu z utrzymaniem w lidze ta drużyna nie miała. Z kolei Barwiczanie poprzednie rozgrywki zakończyli na 8 miejscu z 40 punktami. Początek meczu godzina 17.00.

   W meczu towarzyskim Pionier 95 Borne Sulinowo podejmować bedzie KS Gwda Wielka. Poczatek meczu godzina 18.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *