AktualnościMłodzieżPiłka nożna

KOZPN dokonał podziału grup młodzieżowych

Visits: 310

KOZPN dokonał podział grup młodzieżowych. Oto podział grup od juniora starszego do młodzika, który ukazał się na stronie koszalińskiego związku. Rozgrywki młodzieżowe rozpoczną się w pierwszy weekend września ( 3-4.09).  Na tłusto zespoły z naszego powiatu.

Liga Juniorów Starszych Grupa I

  1. Lech Czaplinek,
  2. Korona Człopa,
  3. Błonie Barwice,
  4. Drawa Drawsko Pom.,
  5. Sad Chwiram,
  6. Drzewiarz Świerczyna,
  7. Grom Szwecja,
  8. Wiarus Żółtnica,
  9. UKS Czwórka Wałcz,
  10. Akademia – MKP Szczecinek  

Liga Juniorów Starszych Grupa II

  1. Spójnia Świdwin,
  2. Pogoń Połczyn Zdrój,
  3. Iskra Białogard,
  4. Radew Białogórzyno,
  5. Płomień Myślino,
  6. Przyszłość dla młodzieży Rusinowo,
  7. Rasel Dygowo, ,
  8. Astra Ustronie Morskie,
  9. Olimp Gościno

Liga Juniorów Starszych Grupa III

  1. Wiekowianka Wiekowo,
  2. Victoria Sianów,
  3. LZS Kowalewice,
  4. Błękitni W.Głuszek St.Jarosław,
  5. Bajgiel Będzino,
  6. Wybrzeże Biesiekierz,
  7. Wicher Mierzym,
  8. Gryf Polanów,
  9. Mechanik Bobolice,
  10. Zryw Kretomino

Liga Juniorów Młodszych Grupa I

  1. Lech Czaplinek,
  2. Olimp Złocieniec,
  3. Drawa Drawsko Pom.,
  4. Orzeł Łubowo,
  5. Pomorzanin Sławoborze,
  6. Pionier 95 Borne Sulinowo,
  7. UKS B-Max ZS Grzmiąca
  8. Spójnia Świdwin
  9. Akademia – MKP Szczecinek
  10. Głaz Tychowo

Liga Juniorów Młodszych Grupa II

  1. Saturn Mielno,
  2. Sława Sławno,
  3. Sokół Karlino,
  4. Wieża Postomino,
  5. Fala Hen Gąski,
  6. Bajgiel Będzino,
  7.  Darpol Barzowice,
  8. Arkadia Malechowo,
  9. FCSM Kołobrzeg,
  10. Wrzos Wrzosowo,
  11. Rasel Dygowo
  12.  Zryw Kretomino

Liga Trampkarzy Grupa I 

    1. Lech Czaplinek,
    2. Korona Człopa,
    3. Olimp Złocieniec,
    4. Drawa Drawsko Pom.
    5. Mirstal Mirosławiec,
    6. SP Junior Kalisz Pom.
    7. AP Gavia Choszczno,
    8. Jedność Tuczno

Liga Trampkarzy Grupa II

  1. Sława Sławno,
  2. UKS Orlik Darłovia Darłowo,
  3. Błękitni W.Głuszek St.Jarosław,
  4. Zryw Kretomino,
  5. Gryf Polanów,
  6. Arkadia Malechowo,
  7. Mechanik Bobolice,
  8. Hubertus Biały Bór 
  9. Wiekowianka Wiekowo,

Liga Trampkarzy Grupa III

  1. Pogoń Połczyn Zdrój,
  2. Sokół Karlino,
  3. Redłovia Redło,
  4. Ap Technik Świdwin,
  5. UKS Unia Białogard,
  6.  ZS Drzonowo,
  7. Fala Hen Gąski,
  8. Olimp Gościno,

Koszalińska Klasa Młodzików

  1. Bałtyk Koszalin,
  2. Gwardia Koszalin,
  3. UKS AP Szczecinek,
  4. AP Kotwica I Kołobrzeg

Liga Młodzików Grupa I

  1. Korona Człopa,
  2. Olimp Złocieniec,
  3. Błonie Barwice,
  4. Drawa Drawsko Pom.,
  5. Pionier 95 Borne Sulinowo,
  6. MUKS Orzeł I 2010 Wałcz,
  7. MUKS Orzeł II 2010 Wałcz,
  8. SP Junior Kalisz Pom.,
  9. AP Gmina Wałcz,
  10. KS Iras Czaplinek,
  11. UKS B-Max ZS Grzmiąca,
  12. UKS Czwórka Wałcz,
  13. UKS AP Szczecinek
  14. UKS AP Reissa Szczecinek

Liga Młodzików Grupa II

  1. Pogoń Połczyn Zdrój,
  2. Sokół Karlino,
  3. Ap Technik Świdwin,
  4. UKS Unia I Białogard,
  5. UKS Unia II Białogard,
  6. AP Kotwica Kołobrzeg,
  7. FCSM Kołobrzeg,
  8. Astra Ustronie Morskie,
  9. Głaz Tychowo,
  10. Rega Bierzwnica

Liga Młodzików Grupa III

  1. Wieża Postomino,
  2. Błękitni W.Głuszek St.Jarosław,
  3. Grom Świelino,
  4. Zryw Kretomino,
  5. Sława-Jedynka Sławno,
  6. Sława-Jedynka Sławno II,
  7. AP Mielno,
  8. UKS Opty Mielno,
  9. UKS Orlik Darłovia Darłowo,
  10. Sianowska Akademia Sportu                                                                                                                                                                                         wiadomość: kozpn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *