AktualnościInneLekkoatletyka

Komunikat dot. wyłączenia ulic z ruchu drogowego w czasie trwania memoriału im. Winanda Osińskiego.

Visits: 70

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku jest organizatorem 35 Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego w dniu 22  kwietnia 2018r. w godz. 830 – 1500 . Powyższa impreza zostanie przeprowadzona na stadionie miejskim w Szczecinku przy ulicy Piłsudskiego oraz swoim zasięgiem obejmować będzie ulice miasta Szczecinek.

Biegi Młodzieżowe:

– ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pileckiego
w godz. 900 – 1230.

Start i meta biegu młodzieżowego stadion miejski.

2. Bieg główny:

– start ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Warcisława IV, następnie ulicami Warcisława IV, ul. Wyszyńskiego, ul. Powstańców Wlkp., ul. Ordona, ul. Parkowa, ul. Jana Pawła II, ul. Kościuszki, ul. Jasną, ul. Ordona, ul. 3-go Maja, ul. Mickiewicza – 2 okrążenia  w godz. 1300 – 1430.

                Start biegu głównego wjazd na os. Piłsudskiego za rondem św. Katarzyny Aleksandryjskiej (koło SP-1) – meta na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku.

W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w szczególności w godzinach 1130 – 1500, gdzie zostanie całkowicie zamknięty ruch kołowy w ciągu ulic na których się będzie odbywał bieg.

Za bezpieczeństwo i porządek podczas trwania imprezy z ramienia organizatora jest Pan Dariusz Mazur pracownik OSiR tel. 602 629 825.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *