AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Kolejni zawodnicy AP Reissa w kadrze województwa

Visits: 91

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej docenił kolejną kategorię wiekową młodych piłkarzy ze szczecineckiej Akademii Reissa. Tym razem nasz region na zgrupowaniu kadry w Policach,  reprezentować będzie  trójka chłopców z rocznika 2004: Dawid Jagódka, Szymon Michalski i Jakub Barański. Wezmą oni udział w finansowanych przez PZPN-ZZPN, dwudniowych konsultacjach i wystąpią w meczach drużyny naszego województwa z kadrą Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

– Cieszymy się bardzo z wyróżnienia naszych chłopaków. Wiemy jak ciężko wszyscy pracowali na ten sukces, a kolejne fakty świadczą, że dajemy optymalne warunki rozwoju dla młodych piłkarzy. W przypadku rocznika 2004 największym problemem selekcjonerów było dokonanie wyróżnień w naszym zespole, który jest równy, dobrze wyszkolony i zorganizowany, a zawodnicy stanowią jedność na boisku i poza nim, stąd gratulacje należą się wszystkim chłopcom grupy C, bez wyjątku, a dalsza praca przełoży się na podobny sukces pozostałych, równie wartościowych  zawodników.
– Aktualnie mamy zaproszenia dla dzieci z 3 roczników na konsultacje do ekstraklasowych klubów, mierzą się z nami akademie najsilniejszych szkółek w różnych rocznikach, czekamy na kolejne powołania do kadr wojewódzkich i reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa.  Nasza rola to zbudowanie drogi do rozwoju pasji, sukcesu i wypełniamy ją, jak widać, prawidłowo – mówi trener Grzegorz Berger- Mamy miejsce dla uzdolnionej i chcącej rozwoju młodzieży w naszych zespołach stąd zapraszam na treningi- dodaje trener.
(Foto i tekst – AP Reiss Szczecinek)
Na zdjęciu od lewej: Dawid Jagódka, Szymon Michalski i Jakub Barański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *