Zawisza Grzmiąca – Grom Szwecja 2:1 (1:0)

Bramki dla Zawiszy: Bator, D. Jedliński

Zawisza: Jabłoński- Batagowski, Kozłowski, Redner , Śliwka, Szyjkowski(65’ Szulc),Jedliński(85’ Sękulski), Bator, Catewicz, Wieczorek, Ziętara

Sędziowie: Krzewski, Piwowarczyk, Rozmus

Ponownie swoich kibiców uraczyli zwycięstwem zawodnicy Zawiszy Grzmiąca. Pokonali na swoim boisku Grom Szwecja 2:1. Mecz nie należał do łatwych dla gospodarzy .Zwycięską bramkę Zawisza strzeliła w 85 minucie. Z pewnością trzy punkty bardzo cieszą gospodarzy , dzięki którym zespół z Grzmiącej awansował na pozycję wice lidera

Hubertus Biały Bór Sokół Suliszewo 1:1 ( 1:1)

Bramka dla Hubertusa: Kopiszka

Hubertus: Mężykowski- D. Kasperowicz, B. Borowicz, Wiktorczyk, Boczek(65’ Czajkowski), J. Kasperowicz, Kopiszka, Śmieszko(16’ Madej), Kowal, Warda, Brzóskiewicz(58’ Bochenek)

Sędziowie: Stasiak, S. Basiejko, E. Basiejko

Już w 8 minucie gospodarze powinni prowadzić. Idealną sytuację na strzelenie bramki zmarnował Wiktorczyk. W 10 minucie bramkarz gospodarzy obronił strzał zawodnika Sokoła. Trzy minuty później Warda strzela nie celnie. W 30 minucie goście wychodzą na prowadzenie. Zawodnik Sokoła wykorzystał błąd obrońców Hubertusa. Gospodarze wyrównują w 40 minucie. Kopiszka strzela i piłka wpada za plecy bramkarza gości. Druga połowa zaczyna się od ataków gospodarzy . Dogodne sytuacje marnuje Brzóskiewicz. W 70 minucie strzela Borowicz lecz broni bramkarz Sokoła. W 75 minucie strzał Wardy i ponownie bramkarz na posterunku. Mecz zakończył się remisem co nie bardzo satysfakcjonuje gospodarzy tego spotkania.

Wiarus Żółtnica – Mirstal  Mirosławiec 2:5 (2:2)

Bramki dla Wiarusa: Staciwa, M. Rychter

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak(88’K. Rychter), Brzozowski(90’ Świrski), Drewnowski(46’ Pat. Wasilewski),Droszcz, Pawelec, Pietras(52’ Bengsz),Prelewicz, M. Rychter,Staciwa, Paw. Wasilewski

Sędziowie: Lewkowicz, Popławski, W. Leske

Wiarus w sobotnie popołudnie podejmował pretendenta do awansu w sezonie 2016/2017 Mirstal Mirosławiec. Jeszcze do przerwy gospodarze dorównywali gościom. Niestety po przerwie na boisku rządzili tylko goście i wygrali aż 5:2.

Sad Chwiram – Orzeł Łubowo 4:2 (2:1)

Bramki dla Orła : Pawlak, Przymeński

Orzeł: Szymek- Bakiewicz,Gajewski(65’ Przysiwek), Grusiecki(80’ Przymeński), Jakubowski(70’ Drzewiński),M. Krzysztofiak( 63’ H. Krzysztofiak),Nowak, Ochocki, Pawlak, Szwałek, Taczko

Sędziowie: M. Jankowski, Baniowski, Kurasz

Orzeł doznał porażki na wyjeździe w Chwiramie. Gospodarze podtrzymali dobrą passę i liderują w tabeli Klasy Okręgowej Południe. Goście niestety nie mogą się przełamać na wyjazdach.

Drzewiarz Świerczyna – Pionier 95 Borne Sulinowo 2:0 (1:0)

Pionier 95: Cywiński- M. Barański, Paw. Barański, Kaczmarek, Markiewicz, Pacho, Gajewski (60’ Rupik),Pasterczyk, Ufnal,Zaborowski, Zapotoczny

Sędziowie:  Kraska, Świersz, Marzec

Goście niestety doznali kolejnej porażki. Zawodnicy z Bornego zamykają  ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktów.

Pozostałe wyniki:  Calisia Kalisz Pom. – Redłovia Redło 3:0. W tabeli Zawisza Grzmiąca z 9 punktami zajmuje drugie miejsce, Orzeł jest na  siódmej pozycji z 6 punktami, Wiarus na dziesiątej a Hubertus jedenastej i obie ekipy maja po 4 punkty, Pionier 95 z zerowym dorobkiem ostatnie trzynaste miejsce.

Zdjęcia z meczu Zawisza – Grom ( Maciej Łoboda)