KO: Rusza Klasa Okręgowa a w niej dwa nasze zespoły

Odsłony: 1440

             W najbliższą sobotę 13 sierpnia rozpoczynają się rozgrywki w Klasie Okręgowej. Zobaczymy w niej dwa nasze Zespoły. W Grupie 3 zagra Zawisza Grzmiąca a w Grupie 4 Orzeł Łubowo. Oba zaczną rywalizację na swoich obiektach. Zawisza podejmować będzie Głaz Tychowo i mecz rozpocznie się o godzinie 15.00 a Orzeł łubowo zagra z Calisią Kalisz Pomorski i mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

            Zawisza do rozgrywek zgłosił aż 28 zawodników. z nowych zawodników można będzie zobaczyć Michała Chłopeckiego z Drzewiarza Krosino, Jarosława Sykułę powrót do gry,

           Orzeł do rozgrywek zgłosił na dzień dzisiejszy również 28 zawodników. Do kadry zespołu z Łubowa dołączyli: Sławomir Bakiewicz ostatnio grający w Orle Wałcz, Bartosz Grzegorczyk z MKP Szczecinek, Bartosz Jabłoński z Pioniera 95 Borne Sulinowo, Paweł Karniewicz z Hubertusa Biały Bór, Jakub Łacny z Pionier 95 Borne Sulinowo, Oleksandr Medianskyi z KS Gwda Wielka, Karol Styber z Pionier 95 Borne Sulinowo, Paweł Szóstak z Pionier 95 Borne Sulinowo, Dawid Żmuda Trzebiatowski powrót do gry.

zdjęcie: Facebook/Orzeł Łubowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *