AktualnościHubertus Biały BórLiga OkręgowaOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

KO: Hubertus na fotelu lidera

Visits: 271

W ubiegły weekend 8-9 października Klasa Okręgowa Południe rozegrała ósmą kolejkę ligową. Po zwycięstwie nad Orłem Łubowo fotel lidera objął Hubertus Biały Bór. Oto przegląd wyników naszych zespołów:

Hubertus Biały Bór – Orzeł Łubowo 2:1 (1:0)

Bramki: Hubertus- Warda-2, Orzeł– Ochocki

Hubertus: Oleniak- D. Kasperowicz, Czajkowski, B. Borowicz, Wiktorczyk, Kopiszka(75′ Boczek), J. Kasperowicz, Śmieszko( 70′ Kielar), Szwajczewski, Warda, Kowal

Orzeł: Szymek- Bakiewicz, Taczko, Czubik,Dębski, Goljasz, Grusiecki,Korczyński, Nowak(60′ Gajewski),Ochocki, Pawlak

Sędziowie: P. Basiejko, E. Basiejko, P. Krzewski

Do 20 minuty oba zespoły bały się zaatakować. Dopiero w 20 minucie dobry strzał Wardy broni Szymek. W 25 minucie Śmieszko uderza nie celnie. W 28 minucie strzał w sytuacji sam na sam jednego z zawodników gości broni Oleniak. W 30 minucie Kowal strzela koło słupka. W 33 minucie strzał z rzutu wolnego Goljasza trafia w poprzeczkę. Minut ę później strzał Kowala broni bramkarz. W 38 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Warda. 1:0 dla Hubertusa. W 45 minucie jeszcze goście nie wykorzystuja sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Piłka mi9ja słupek. Po przerwie gospodarze przeważali. Narzucili swój styl gry. W kilka minut zespół gospodarzy oddaje kilka strzałów na bramkę gości. Jednak mijają one światło bramki lub są nie celne. M.in. Śmieszko, Warda, Szwajczewski, Kowal. W 75 minucie dobre zagranie Kowala wykorzystuje głową Warda i 2:0 dla gospodarzy. Goście próbowali zmniejszyć rozmiary porażki i udało się im to w 90 minucie za sprawą Ochockiego. Hubertus wygrał z Orłem 2:1 i dzięki innym wynikom wysunął się na czoło tabeli.

Sokół Suliszewo – Pionier 95 Borne Sulinowo 4:3 (3:2)

Bramki: Zapotoczny, sam., Pasterczyk

Pionier: Góra (12′ Henkiel K), Oleszkiewicz (12′ Barański M), Pasterczyk, Zaborowki, Szczygieł, Zapotoczny, Próchnicki (75′ Kwiatkowski), Pacho, Szatkowski (65′ Rupik), Filipiak, Barański P.

Sędziowie: Kaczmarek, Świerszcz, Jankowski

W dziesięć minut Pionier 95 już przegrywał 0:3 w Suliszewie.  Nastąpiły szybkie roszady w składzie i dalsza gra była już zdecydowanie lepsza. Do przerwy zespół gości zdołał strzelić dwie bramki. Pierwszą za sprawą Zapotocznego a druga wpadła samobójcza. W II połowie Pionier 95 dążył do wyrównania. Jednak w 54 minucie stracił kolejna bramkę. W około 60 minuty goście nie strzelają rzuty karnego. Broni bramkarz gospodarzy. Pionier 95 cały czas dążył do zmiany wyniku.  Udało się to w 80 minucie za sprawa Pasterczyka. Niestety zabrakło czasu na wyrównanie. Po tym spotkaniu Pionier 95 dalej bez punktów.

Wiarus Żółtnica – Grom Szwecja 6:0 ( 4:0)

Bramki: Brzozowski-2, Staciwa, Pawelec, Aleksandrzak, M. Rychter

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak(75′ K. Rychter),Paw. Wasilewski, Pawelec(73′ Bengsz), Pietras, Stępień,M. Tychter, Staciwa, Pat. Wasilewski(46′ Drewnowski),

Sędziowie: Więcek, Gocałek, Rak

Ponownie zespół Wiarusa u siebie wygrywa. Gospodarze rozgromili rywali ze Szwecji 6:0. Do przerwy gospodarze prowadzili już 4:0. Dzięki temu zwycięstwu Wiarus dalej jest w czołówce tabeli Klasy Okręgowej. Do lidera traci tylko dwa punkty.

Drzewiarz Świerczyna – Zawisza Grzmiąca 2:1 ( 2:1)

Bramka: Wieczorek

Zawisza: Jabłoński- Batagowski, Fijałkowski,Sękulski, Kozłowski(65′ Sykuła), Redner(46′ Jedliński), Wieczorek, Kowalczuk, Śliwka, Szyjkowski, Catewicz

Sędziowie: Jankowski, R. Hajdasz, Rybicki

Zawodnicy Zawiszy Grzmiąca niestety przegrali na trudnym terenie w Świerczynie 1:2. Choć uzyskali prowadzenie w 21 minucie za sprawa Wieczorka to szybko stracili bramkę wyrównującą bo trzy minuty później. A 29 minucie przegrywali 1:2. Niestety ataki i próby zmiany wyniku nie dały efektu. Poprzez tą przegrana Grzmiąca spadła z drugiego na siódma pozycję.

Pozostałe wyniki: Calisia Kalisz Pom. – Jedność Tuczno 5:0, Mirstal Mirosławiec – Redłovia Redło 3:1. Liderem w tabeli jest Hubertus Biały Bór z 16 punktami. Szósta pozycję zajmuje Wiarus Żółtnica z 14 punktami. Miejsce niżej czyli siódmą lokatę zajmuje Zawisza Grzmiąca z 13 punktami. Dziewiątą pozycję zajmuje Orzeł Łubowo z 10 punktami a na dwunastej przedostatnim miejscu znajduje się Pionier 95 Borne Sulinowo z zerowym kontem. Ścisk w tabeli jest straszny . Pomiędzy liderem a siódmym zespołem jest tylko 3 punkty różnicy.

https://www.facebook.com/hubertusbb/?fref=ts

img_2024 img_2025 img_2026 img_2027img_2029 img_2030img_2041

 

img_2032img_2033img_2034img_2036img_2041

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *