Klasa Okręgowa na start… co ugrają nasze zespoły?

             W najbliższą sobotę 6 marca rozpocznie się runda rewanżowa sezonu 2020/2021. Na starcie sezonu mieliśmy 5 zespołów w tej klasie rozgrywkowej. Niestety jak pisaliśmy wcześnie jeden z nich się wycofał i będzie tylko cztery.

            Obecnie w tabeli najwyżej plasuje się Mechanik Turowo. Zespół Gminy Szczecinek ugrał w pierwszej rundzie 31 punktów. Zdobył 33 bramki a stracił 22. O jedno miejsce niżej znalazł się Zawisza Grzmiąca, który również ma 31 punktów. W bramkach 59 do 42. W pierwszej kolejce w sobotę o 14.00 na boisku w Grzmiącej właśnie te dwa zespoły zagrają w pierwszej kolejce rundy rewanżowej. W pierwszym meczu w Turowie Grzmiąca przegrała aż 4:1. Czas na rewanż. Trzecim zespołem, który uczestniczy w tej klasie rozgrywkowej jest Wiarus Żółtnica. Początek sezonu dla tego zespołu nie był ciekawy. W drugiej części pierwszej rundy było lepiej. Pierwszy mecz sezonu był wygrany i dopiero w dziesiątej kolejce przyszły kolejne punkty. Po pierwszej rundzie Wiarus plasuje się na dziesiątej pozycji z 21 punktami. Wiarus pierwszy mecz zagra w Redle z tamtejsza Redłovią. Czwartym zespołem z naszego regionu jest Orzeł Łubowo. Zespół ten już 27 lutego rozpoczął swoje zmagania meczem zaległym ze Spójnią Świdwin. Porażka z zespołem również z dolnych regionów tabeli 0:3 pokazuje, że Orzeł będzie mocno bił się o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Na swoim koncie mają 14 punktów i 28 do 47 w bilansie bramkowym. Orzeł zagra w Krosinie z tamtejszym Ikarem. Błonie Barwice po wycofaniu się będą mogli zgłosić się do rozgrywek A Klasy w sezonie 2021/2022.

       Na co mogą liczyć kibice naszych zespołów? Na awans nie. Różnica do lidera aż 15 punktów. Przed spadkiem będą się bronić Wiarus i Orzeł a Zawisza i Mechanik kto będzie wyżej w tabeli aby pokazać kto w powiecie rządzi. Wszystkim zespołom nasz portal życzy jak najlepszych wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *