AktualnościPiłka nożna

Jarosław Fojut z nowym kontraktem

Visits: 216

Były zawodnik juniorów Darzboru Szczecinek oraz uczeń Gimnazjum nr 2 w Szczecinku i były mieszkaniec Parsęcka koło Szczecinka  Jarosław Fojut podpisał nową umowę na grę w Pogoni Szczecin. Jak informuje portal Pogoni związał się ze szczecińskim klubem do 2020 roku.

– Cieszymy się z faktu, że tak doświadczony obrońca będzie filarem naszej defensywy w kolejnych latach. Jarek stanowi wartość nie tylko na boisku, ale też poza nim. Na jego obecności korzystają młodsi zawodnicy, którzy mogą się przy nim rozwijać. Tak było choćby w przypadku Jakuba Czerwińskiego, który także dzięki niemu płynnie wszedł na poziom Ekstraklasy – mówi prezes Pogoni Szczecin, Jarosław Mroczek.

– Jestem szczęśliwy, że przedłużyłem umowę z Pogonią. Rozmowy nie były trudne. Już na początku mówiłem, że potrzebuje stabilizacji. Ten rok utwierdził mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałem. Cieszą mnie plany budowy nowego stadionu, chciałbym na nim zagrać. Ufam w wizję jaką przedstawiły władze klubu. Chcę być częścią tych planów – mówi z kolei sam Fojut.

Życzymy Jarkowi samych dobrych meczów.

Źródło: http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/12914/Fojut-do-2020-roku.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *